Ispiši ovu stranicu
Ponedjeljak, 10 Siječanj 2022 06:24

Početnici NK Slavonija osvojili naslov pobjednika 30. BMNT "Požega 2021"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer je tijekom 8. natjecateljskog dana održana završnica Turnira mladeži koji se igrao u sklopu 30. Božićnog malonometnog turnira "Požega 2021".

U kategoriji početnika natjecalo se 17 ekipa, a u finalu je NK Slavonija 1 pobijedila NK Kutjevo 1 rezultatom 4:0 (4:0). Za vodstvo Požežana je lijepim pogotkom u 2. minuti zabio Noa Hel, a nakon toga je tri pogotka postigao Gabrijel Hrmić (4., 7., 10. minuta).

Za Slavoniju su prvo mjesto osvojilli Marin Garbin, Bruno Jakovljević, Noa Hel, Emanuel Đaković, Patrik Zima, Borna Šipoš, Antun Jakobović i Gabrijel Hrmić. Vodili su ih treneri Mario Raguž i Armando Šimunović.

U susretu za 3. mjesto NK Slavonija 2 je svladala ekipu NK Papuk Velika rezultatom 3:1 (1:0)

Najbolji strijelac turnira je Mihael Majstorović (NK Kutjevo 1) sa 14 pogodaka, za najboljeg vratara izabran je Marin Garbin (NK Slavonija 1) dok je za najboljeg igrača proglašen Gabrijel Hrmić (NK Slavonija 1)

Pehare i medalje svim ekipama kao i trofeje najboljim pojedincima ispred organizatora Požeškog športskog saveza uručio je glavni tajnik Željko Mitrović.

Nedjelja, 09. 01. 2022. – 8. dan - Finale

Utakmica za 3. mjesto :

NK Papuk Velika – NK Slavonija 2  1:3 (Petar Kalem / Nikola Černušak 2, Patrik Tomašević)