Ponedjeljak, 10 Siječanj 2022 06:55

Limači Slavonije osvojili naslov pobjednika 30. BMNT "Požega 2021"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer je tijekom 8. natjecateljskog dana održana završnica Turnira mladeži koji se igrao u sklopu 30. Božićnog malonometnog turnira "Požega 2021".

U kategoriji limača natjecalo se 9 ekipa, a u finalu je NK Slavonija pobijedila NK Kutjevo rezultatom 6:1 (5:0). Tri pogotka za Slavoniju postigao je Ante Teskač, dva je dodao Šimun Odobašić dok je jednom zabio Borna Buturac. Jedini strijelac za Kutjevo bio je Mihael Pavičić.

Za Slavoniju su prvo mjesto osvojilli Emanuel Černušak, Borna Buturac, Ante Teskač, Iskon Paulić, MIhael Bošnjak, David Čakalić, Lovro Lucić, Karlo Hoborka i Šimun Odobašić. Vodili su ih treneri Mario Raguž, Armando Šimunović i Štefo Odobašić.

U susretu za 3. mjesto Škola nogometa Batrina je bila bolja od ekipe NK Požega rezultatom 4:1 (1:0)

Najbolji strijelci turnira su Mihael Majstorović i Mihael Pavičić sa po 10 pogodaka (NK Kutjevo) za najboljeg vratara izabran je Emanuel Černušak (NK Slavonija 1) dok je za najboljeg igrača proglašen Ante Teskač (NK Slavonija 1)

Pehare i medalje svim ekipama kao i trofeje najboljim pojedincima ispred organizatora Požeškog športskog saveza uručio je glavni tajnik Željko Mitrović.

Nedjelja, 09. 01. 2022. – 8. dan - Finale

Utakmica za 3. mjesto :

NK Požega – Škola nogometa Batrina 1:4 (Pavao Patrik Šekelja / Matej Mihaljević 3, Niko Kašić)

Finale :

NK Kutjevo – NK Slavonija 1  1:6 (Mihael Pavičić / Ante Teskač 3, Šimun Odobašić 2, Borna Buturac)

Pročitano 988 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 13 Siječanj 2022 22:44