Ponedjeljak, 31 Siječanj 2022 10:46

MNK Autodijelovi Tokić odigrali neriješeno protiv MNK Slatina u 13. kolu 2. HMNL - Istok

POŽEGA - Malonogometaši Autodijelova Tokić u subotu, 29. siječnja, su u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc protiv MNK Slatina odigrali utakmicu 13. kola 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok. Josip Banožić je u 14. minuti dove "Tokiće" u vodstvo, a bod gostima donio je Hrvoje Čović pogotkom u 25. minuti za konačnih 1:1.

Iako je požeški klub imao dosta prilika u ovoj utakmici na kraju nije uspio doći do sva tri boda. U ovom kolu Futsal Olimpijac (Županja) je pobijedio Brod 035 rezultatom 7:3, Aurelija je dobila utakmicu 3:0 bez borbe jer se Mala Mljekara (Valpovo) nije pojavila u Vinkovcima, a večeras će se odigrati utakmice Nova Gradiška - Jakšić (20,00) i Brod - Osijek (20,45).

U narednom, 14. kolu na rasporedu je županijski derbi između Jakšića i Autodijelova Tokić, a ta utakmica igrat će se u nedjelju, 06. 02. 2022. s početkom u 20,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

U 12. kolu MNK Autodijelovi Tokić su trebali gostovati u Slavonskom Brodu kod 035 Broda ali je taj susret odgođen.

Pročitano 701 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 31 Siječanj 2022 11:45