Ponedjeljak, 28 Veljača 2022 12:44

Autodijelovi Tokić pobijedili MNK Brod u 17. kolu 2. HMNL - Istok

POŽEGA - Malonogometaši Autodijelova Tokić u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc su u subotu, 26. veljače, u sklopu 17. kola 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok ugostili ekipu MNK Brod (Slavonski Brod).

"Tokići" su pobijedili rezultatom 3:2 (1:1). Mislav Brnčić doveo je domaćina u vodstvo u 7. minuti, a na 1:1 izjednačio je Darijan Prgomet u 11. minuti, a s tim rezultatom se otišlo i na odmor. Na početku drugog dijela gosti dolaze u vodstvo preko Antonia Matića koji je zabio za 1:2 u 23. minuti. Mislav Brnčić svojim drugim pogotkom u 34. minitu vraća stvari na početak, a za konačnih 3:2 i pobjedu požeškog kluba pogodak je postigao Josip Banožić u 35. minuti.

U ostalim susretima 17. kola Futsal Olimpijac je uvjerljivo poražen od Osijeka uvjerljivim rezultatom 4:14 dok je Aurelia u gradskom derbiju slavila protiv Vinkovaca rezultatom 9:3. Slatina je bez borbe rezultatom 3:0 dobila susret protiv Male Mljekare, a još se večeras s početkom u 20,30 sati treba odigrati utakmica Brod 035 - Jakšić. U ovom kolu slobodna je Nova Gradiška.

"Tokići su se ovom pobjedom sa 10. probili na 8. mjesto sa 10 osvojenih bodova (3 pobjede, 1 remi, 11 poraza).

U 18. kolu koje se igra narednog vikenda (05. i 06. 03.) Autodijelovi Tokić su slobodni, a parovi su : Jakšić - Slatina, Mala Mljekara - Nova Gradiška, Brod - Futsal Olimpijac, Osijek - Aurelia i Vinkovci - Brod 035.

Proteklog vikenda pobjede su ostvarili i kadeti i juniori Autodijelova Tokić. Kadeti su u Osijeku pobijedili istoimenog domaćina rezultatom 3:4 dok su juniori u Pleternici pobijedili Malu Mljekaru rezultatom 10:4

Pročitano 674 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 28 Veljača 2022 13:08