Ispiši ovu stranicu
Ponedjeljak, 07 Studeni 2022 13:49

U 4. kolu MNLV Požega pobjede ostvarili Alabama, MNK Birtijca, Autodijelovi Barišić, HVIDR-a i Vallis Aurea

POŽEGA - Nakon prvenstvene stanke od tri tjedna u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc jučer su odigrane četiri utakmice 4. kola Malonogometne lige veterana Požega.

U prvom susretu sastale su se ekipe Rampe Spin Valis i MNK Birtijce. U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka. Na početku drugog dijela Dario Majetić dovodi Birtijcu u vodstvo od 0:1 u 23. minuti, a na 0:2 povisio je Željko Parobek u 28. minuti. Pogotkom Zdravka Novaka Rampa je došla do 1:2 u 35. minuti. U posljednjoj, 40. minuti pobjedu je potvrdio Dario Majetić svojim drugim pogotkom za konačnih 1:3.

Vodeća Alabama ponovno nije odigrala svoj susret, drugo kolo zaredom igrači prvenstvenog lidera dobili su svoju utakmicu rezultatom 3:0 bez borbe. Nakon što u 3. kolu HVIDR-a nije imala dovoljno igrača za nastup, sada se isto dogodilo i ekipi Clarum - Tim Mišela. Igrači Alabame ipak su iskoristili priliku barem za fotografiranje u novoj garnituri dresova koju im je osigurao njihov glavni sponzor - Knjigovodstveni servis LB Požega.

U utakmici između Autodijelova Barišić i Kelvina mreže su također mirovale u prvih 20 minuta, a "Barišići" su ovaj susret prelomili u samo tri minute. U 32. minuti Vjekoslav Čerti zabio je za 1:0, a u istoj minuti Miroslav Papak je postigao pogodak za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je u 34. minuti Željko Ikić.

Ekipa Viševice gradnje poražena je od HVIDR-e rezultatom 2:5. Za Viševice su zabili Tomislav Matić i Rajko Mijatović dok su strijelci za HVIDR-u bili Mišo Hodak (2), Milan Matošević (2) i Danijel Štimac.

U posljednjem susretu 4. kola Standard je poražen od Vallis Auree rezultatom 2:4. Oba pogotka za Standard postigao je Boris Tilinger dok su strijelci za Vallis Aureu bili Milan Marčinković (2), Borislav Jukić i Zdenko Šarić.

Utakmice 5. kola igrat će se u nedjelju, 13. 11. 2022. Sastaju se Kelvin - Rampa Spin Valis (8,40), Alabama : Autodijelovi Barišić (9,30), Vallis Aurea : Viševice gradnja (10,20), MNK Birtijca : Standard (11,10) HVIDR-a : Clarum - Tim Mišel (12,00). Zapisničara treba osigurati Vallis Aurea.