Ispiši ovu stranicu
Četvrtak, 24 Studeni 2022 09:19

Pobjede Birtijce, Alabame, Standarda, Clarum - Tim Mišela i Autodijelova Barišić u 6. kolu Malonogometne lige veterana Požega

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc u nedjelju, 20. 11. 2022. odigrane su sve utakmice 6. kola Malonogometne lige veterana Požega. Kolo su otvorili Vallis Aurea i MNK Birtijca. Ivan Krištofek doveo je Birtijcu u vodstvo u 5. minuti, a na 0:2 povisio je Milan Adžić u 27. minuti, Na 1:2 smanjio je vratar Željko Vidmar, a konačnih 1:3 postavio je Dino Blažević u 36. minuti.

Rampa Spin Valis je poražena od Alabame rezultatom 2:4. Darko Pandžić doveo je Alabamu u vodstvo u 4. minuti, a na 1:1 izjednačio je Dalibor Varela u 22. minuti. Novo vodstvo Alabami donio je Jurica Bešlić u 28. minuti, a na 1:3 povisio je Pandžić svojim drugim pogotkom. Najbolji strijelac Rampe Jako Novak smanjio je u 37. minuti na 2:3, a konačnih 2:4 postavio je svojim drugim pogotkom Bešlić u 39. minuti.

Standard je protiv Kelvina došao do prve pobjede u ovom prvenstvu. Sebastijan Kalnak je u 19. minuti zabio za vodstvo Standarda, a na 2:0 povosio je Tomislav Ivanešić u 25. minuti. U pretposljednjoj, 39. minuti Drago Marković je zabio za 2:1, ali više nije bilo vremena da igrači Kelvina pokušaju doći do boda u ovom susretu.

Ekipa Viševice gradnje je poražena od Clarum - Tim Mišela rezultatom 2:4. Dražen Bradić zabio je za 0:1 u 4. minuti, a isti igrač je minutu poslije postigao pogodak i za 0:2. Na 1:2 smanjio je Tomislav Matić u 10. minuti. Bradić je kompletirao svojh hat - trick u 12. minuti kada je bio strijelac za 1:3. U 17. minuti Ilija Šubara je postigao pogodak za 1:4, a konačnih 2:4 postavio je Jovica Dokić u 38. minuti.

U posljednjem susretu dana, u pravoj golijadi, Autodijelovi Barišić su rezultatom 15:2 bili bolji od HVIDR-e. Čak 9 pogodaka postigao je Ivan Sesar, 3 je dodao Vjekoslav Čerti, 2 je zabio Željko Ikić, a jednom se u strijelce upisao Miroslav Papak. Za ekipu HVIDR-e oba pogotka zabio je Vencel Karačić.

Naredna dva vikenda se liga neće igrati jer je dvorana zauzeta (27. 11. i 04. 12.), a sve utakmice 7. kola MNLV Požega igrat će se u nedjelju, 11. 12. 2022. Sastaju se MNK Birtijca : Viševice gradnja, Kelvin : Vallis Aurea, Alabama : Standard, HVIDR-a : Rampa Spin Valis i Clarum - Tim Mišel : Autodijelovi Barišić.