Ponedjeljak, 02 Siječanj 2023 14:44

Odigrane utakmice 5. natjecateljskog dana Turnira mladeži 31. BMNT "Požega 2022"

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas je u sklopu 5. natjecateljskog dana Turnira mladeži 31. BMNT "Požega 2022" na programu bilo ukupno 11 utakmica u kategorijama starijih pionira, početnika, limača i mlađih pionira.

U skupini 2. kod početnika sve tri ekipe imaju po 3 boda (NK Kutjevo, NK Kaptol i NK Slavonija II). Kutjevo i Kaptol imaju gol razliku 3:3, a Slavonija II 1:1. Sutra u 10,00 sati na zapisničkom stolu ždrijebom će se odrediti koja ekipa će nastaviti natjecanje u četvrtfinalu kao prvoplasirana, a koja kao drugoplasirana dok Slavonija II zbog najslabije gol razlike ispada s turnira. 

Kod mlađih pionira u drugi krug plasirat će se 6 pobjednika skupina i 2 najbolje drugoplsirane ekipe. Kao pobjednici skupina u četvrtfinale su se već plasirali NK Slavonija I (1), NK Slavija I (2), NK Papuk Velika I (3), NK Slavonija II (4) i NK Kutjevo II (5). Po završetku natjecanja po skupinama ždrijebom će biti određeni četvrtfinalni parovi. 

Turnir se nastavlja sutra (utorak, 03. 01. 2023.) kada će se tijekom 6. natjecateljskog dana od 9,00 do 14,00 sati odigrati ukupno 10 utakmica. 

Ulaz na Turnir mladeži je tijekom svih 10 natjecateljskih dana besplatan kao i svih prethodnih godina.

 

RASPORED I REZULTATI UTAKMICA – TURNIR MLADEŽI

 

Ponedjeljak, 02. 01. 2023. – 5. dan – 11 utakmica

Mlađi pioniri 

Visoki napon – NK Kutjevo II 0:3 bb

NK Kutjevo I – NK Papuk II 5:0 (Robert Strapač 2, Luka Šutić, Matko Mijoković, Leonardo Kajzogaj) 

Škola nogometa Batrina – NK Papuk I 0:3 (Šimun Petar Srebrović 2, Emanuel Šipura) 

NK Jakšić - NK Slavija I 0:2 (Filip Kresovljak, Robert Luščić) 

NK Slavija II - Škola nogometa Batrina 1:2 (Mihael Dreksler / Luka Mulc, Lovro Maričević) 

NK Dinamo Rajsavac - NK Slavonija III 1:0 (Adrian Aleksić) 

Stariji pioniri 

NK Budućnost Rešetari - NK Papuk II  9:0 (Ivano Mijatović 3, Filip Petrović 3, Dragan Amić, Lovre Marincel, Tin Kolaković) 

Škola nogometa Batrina – NK Budućnost Rešetari 0:3 (Ivano Mijatović 2, Filip Petrović) 

NK Papuk II – Škola nogometa Batrina 1:6 (Petar Banožić / Mihael Mihaljević 3, Domagoj Severinac, Luka Stanišić, Ines Matijević) 

Početnici 

NK Slavija II – NK Slavonija I 0:11 (Josip Kesić 3, Stjepan Đurić 2, Emanuel Đaković 2, Mate Brekalo, Šimun Odobašić, Lukas Nenadić, Mihael Majstorović) 

Limači 

NK Slavija – NK Jakšić 1:1 (3:4 penali) (Karlo Ećimović / Lovro Puharić) 

 

Utorak, 03. 01. 2023. – 6. Dan – 10 utakmica

9,00 NK Slavonija – NK Mladost (K)

9,30 MNK Autodijelovi Barišić – NK Kaptol (K)

10,00 NK Kutjevo – Zadruga (K)

10,30 NK Slavija 2008 – NK Slavonija Bijeli (SP)

11,00 NK Kutjevo – NK Slavonija Plavi (SP)

11,30 NK Sloga NG – NK Dinamo Rajsavac (MP)

12,00 NK Slavonija III – Škola nogometa Batrina (PO)

12,30 NK Slavonija III – NK Sloga NG (MP)

13,00 Škola nogometa Batrina – NK Požega I (PO)

13,30 NK Jakšić – NK Slavonija I (L) 

 

Srijeda, 04. 01. 2023. – 7 dan - 6 utakmica

Četvrtfinale Stariji pioniri

10,00 Prvi skupine 1 – NK Slavija 2009 (A)

10,40 Drugi skupine 1 – NK Dinamo Vidovci Dervišaga  (B)

Četvrtfinale Mlađi pioniri

11,20  (A)

12,00 (B)

12,40 (C) 

13,20 (D) 

 

Četvrtak, 05. 01. 2023. – 8. dan - 6 utakmica

Četvrtfinale Stariji pioniri

10,00 Prvi skupine 3 – Škola nogometa Batrina (C)

10,40 Drugi skupine 3 – NK Budućnost Rešetari (D)

Četvrtfinale Početnici

11,20 NK Slavonija I  – Drugi skupine 2 (A)

12,00 NK Mladost Pavlovci – Prvi skupine 2 (B)

12,40 NK Slavija I – Drugi skupine 4 (C)

13,20 NK Papuk Velika – Prvi skupine 4 (D) 

 

Petak, 06. 01. 2023. – 9. dan – Polufinale – 10 utakmica

9,00 Kadeti : Žuja Kadeti – drugi skupine 2

9,40 Kadeti : drugi skupine 1 – prvi skupine 2

10,20 Stariji pioniri : A – C

11,00 Stariji pioniri : B – D

11,40 Mlađi pioniri : A – C

12,00 Mlađi pioniri : B – D

12,40 Početnici : A – C

13,20 Početnici : B – D

14,00 Limači (prvi skupine 1 – NK Papuk Velika)

14,40 Limači (drugi skupine 1 – NK Požega) 

 

Subota, 07. 01. 2023. – 10. dan - Finale - 10 utakmica

10,00 Utakmica za 3. mjesto - Kadeti

10,40 Utakmica za 3. mjesto - Stariji pioniri

11,20 Utakmica za 3. mjesto - Mlađi pioniri

12,00 Finale – Mlađi pioniri

12,40 Utakmica za 3. mjesto – Početnici

13,20 Finale - Početnici

14,00 Utakmica za 3. mjesto Limači

14,40 Finale – Limači 

19,00 Finale - Stariji pioniri

20,30 Finale –Kadeti

 

Pročitano 769 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 02 Siječanj 2023 16:33