Ponedjeljak, 05 Listopad 2015 02:00

Poraz Slavonije u Pleternici

POŽEGA - Županijski derbi 3. Hrvatske nogometne lige Istok pripao je nogometašima Slavije koji su Požežane pobijedilirezultatom 3:1.

Pleterničani su praktički u prvih 10 minuta riješili pitanje pobjednika jer su na otvaranju utakmice imali vodstvo od 2:0.

Nakon pogotka iz jedanaesterca u 3. minuti koji je sigurno izveo Majstorović drugi pogodak postigao je najbolji napadač domaćih Josip Jakovljević.

Nadu Slavoniji donio je Goran Jurić pogotkom u 73. minuti.

Potvrdu pobjede i konačni rezultat postavio je mladi veznjak Slavije Josip Solić lijepim pogotkom u 90. minuti.

Slavonija je nakon 8. kola deseta na ljestvici sa 10 osvojenih bodova.

U sljedećem, 9. kolu u Požegi gostuje NK Podravina (Ludbreg).

Utakmica se igra na Stadionu kraj Orljave u subotu, 10. listopada s početkom u 16,00 sati.

Ostali parovi su Koprivnica - BSK Bijelo Brdo, Vukovar 1991 - Slavija, Oriolik - Mladost (Ž), Bjelovar - Belišće, Mladost (A) - Marsonia, Višnjevac - Đakovo-Croatia i Varaždin ŠN - Međimurje.

SLAVIJA - SLAVONIJA 3:1 (2:0)

PLETERNICA - Stadion Stjepan Zdenko Šivo, gledatelja 350, sudac Dobraš (Slavonski Brod), pomoćnici Sokić (Nova Gradiška), Jurišić (Požega)

STRIJELCI: 1:0 Majstorović (3.- 11m), 2:0 Jakovljević (9), 2:1 Jurić (74), 3:1 Solić (90)

SLAVIJA: Blašković, Nikolaš, Majstorović, Ognjenčić, Žuljević (90. H. Ančurovski), M. Peharda, I. Peharda, Marčinković (23. Mikić), Solić, (90. Bognar), Abramović, Jakovljević. Trener: Dalibor Bognar.

SLAVONIJA: Vasić, Pavelić, Ja. Neruda (54. Karačić), Tomić, Jurić, Darmopil, Včelik, Ivanović, Jakešević, Grbeš (46. Grgić), Podobnik. Trener: Marijan Bakula.

ŽUTI KARTONI: Ognjenčić (Slavija), Darmopil, Včelik, Pavelić, Jurić, Karačić (Slavonija)

CRVENI KARTONI: Podobnik (90.), trener Bakula (85.)

(Foto : Kronika Požeško - slavonska)

Pročitano 1570 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 05 Listopad 2015 09:50