Ponedjeljak, 12 Listopad 2015 02:00

Remi Parasana u Eminovcima

POŽEGA - Jučer su odigrane sve četiri utakmice 7. kola 3. Županijske nogometne lige.

Nogometaši Parasana (Golobrdci) na gostovanju u Eminovcima su odigrali neodlučeno, 1:1.

U ostalim susretima postignuti su sljedeći rezultati : Slavonija (Prekopakra) - Poljana 2:2, BSK (Biškupci) - Jovača (Marino selo) 4:4.

Utakmica između Dinama (Badljevina) i Ovčare prekinuta je u 45. minuti kod rezultata 3:0. Gosti iz Ovčara su bili nezadovoljni jednom sudačkom odlukom pred kraj prvog dijela te nakon odmora na poluvremenu nisu željeli nastaviti s utakmicom. Susret će biti registriran rezultatom 3:0 za domaćina.

U 7. kolu slobodan je bio Graničar (Bučje).

U vodstvu je Dinamo sa 18 bodova.

Parasan je drugi sa 14, a Slavonija treća sa 13 bodova (utakmica više).

Četvrta je Poljana sa 9 bodova. Peti je Graničar sa 8 dok su Eminovci šesti sa 7 bodova.

Sedmi je BSK sa 4 boda.

Ovčare su osme sa 2 boda koliko ima i Jovača na posljednjem, devetom mjestu (utakmica više).

U sljedećem, 8. kolu koje se igra u nedjelju, 18. listopada s početkom u 15,30 sati sastaju se Parasan - Dinamo, Poljana - Eminovci, Ovčare - BSK i Graničar - Slavonija. Slobodna je Jovača.