Ponedjeljak, 19 Listopad 2015 02:00

Poraz Slavonije u Bijelom Brdu

BIJELO BRDO - Nogometaši Slavonije poraženi su u 10. kolu na gostovanju u Bijelom Brdu kod BSK-a koji je vodeći na ljestvici 3. Hrvatske nogometne lige Istok.

Domaći nogometaši pobijedli su rezultatom 3:1.

Požežani su poveli pogotkom Mile Pavelića u 7. minuti.

Do kraja prvog dijela domaćin je uspio izjednačiti pogotkom Tomasa u 39. minuti.

U drugom dijelu najbolji pojedinac utakmice Nemanja Dorić je s dva pogotka u 48. i 78. minuti donio pobjedu BSK-u.

U ostali susretima postignuti su sljedeći rezultati : Slavija - Varaždin 3:0, Marsonia - Belišće 4:1, Đakovo Croatia - Bjelovar 4:2, Podravina - Vukovar 1991 4:3, Mladost (Ž) - Koprivnica 1:0, Mladost (A) - Oriolik 0:1, Međimurje - Višnjevac 1:0.

Slavonija je nakon 10 odigranih kola na 11. mjestu sa 13 osvojenih bodova.

U 11. kolu na Stadionu kraj Orljave gostuje trećeplasirana Mladost (Ždralovi).

Utakmica se igra u subotu, 24. listopada s početkom u 15,30 sati.

Ostali parovi 11- kola : Oriolik - Marsonia, Koprivnica - Mladost (A), Vukovar 1991 - BSK, Varaždin - Podravina, Višnjevac - Slavija, Bjelovar - Međimurje, Belišće - Đakovo Croatia.

BSK - SLAVONIJA 3:1 (1:1)

BIJELO BRDO - Igralište BSK-a, gledatelja 150, sutkinja Ivana Martinčić, pomoćnice : Vidović i Kraljić

STRIJELCI : 0:1 Pavelić (7), 1:1 Tomas (39), Dorić (48), Dorić (78)

BSK - Ilinčić, Krajček (od 86. Jeremijaš), Tomić (od 68. Kosić), Meter, Karanović, Dorić, Ištvanić, Tomas, Marinčić, Kovačić (od 80. Radojčić), Horvat. Trener : Davor Rupnik

SLAVONIJA - Vasić, Pavelić, Ja. Neruda (od 66. Matić), Franjić, Jo. Neruda (od 62. Plešić), Jurić, Karačić (od 57. Grbeš), Darmopil, Včelik, Jakešević, Grgić. Trener : Marijan Bakula

Pročitano 1599 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 19 Listopad 2015 09:13