Nedjelja, 25 Listopad 2015 02:00

Pobjeda Dinama, remiji Požege i Croatie

POŽEGA - Ovog vikenda odigrane su sve utakmice 9. kola 1. Županijske nogometne lige.

U subotu , 24. listopada u Jakšiću je istoimeni domaćin svladao BSK Buk rezultatom 2:0. Pogotke za Jakšićane su postigli Tihomir Filipović i Marko Marić.

U nedjelju, 25. listopada odigrano je pet utakmica 9. kola.

Derbi kola i prvog dijela prvenstva između lidera prvenstva domaće Sloge i drugoplasiranog Tim osvježenja (Kuzmica) odigran je u Trenkovu na tamošnjem Igralištu Park.

Kuzmičani su poveli autogolom domaćih u 65. minuti kada je Ivan Matanović pogodio vlastitu mrežu. U 70. minuti Miroslav Papak je iz sjajno izvedenog slobodnog udarca Tim osvježenju donio vodstvo od 0:2. U 75. minuti utakmice nakon jedne gužve u šesnaestercu gostiju najbolji igrač domaćih Davor Kaurić postavlja konačnih 1:2.

U Kutjevu je istoimeni domaćin vodio do 88. minute rezultatom 1:0. U toj minuti gosti iz Požege su pogotkom Trpimira Vrljića iz jedanaesterca došli do izjednačenja i važnog boda u borbi za opstanak.

Dinamo je na svom terenu u Vidovcima očekivano došao do sva tri boda protiv Mladosti iz Pavlovaca.

Vidovčani su slavili rezultatom 3:1. Pogotke za pobjedničku ekipu zabili su Luka Mikić, Josip Ciglar i Fabrio Novak. Počasni pogodak za Mladost postigao je Vidovčanin Stjepan Adžić koji sada nastupa za Mladost, a dugi niz godina je nosio dres kluba iz Vidovaca.

Croatia je osvojila bod na teškom gostovanju u Gradcu kod domaćeg Slavena. Mihaljevčani su vodili 0:2 i 2:3 ali je utakmica na kraju završila rezultatom 3:3. Podjela bodova je i najrelaniji odnos snaga na terenu. Najbolji pojedinac utakmice svakako je Matej Mičević koji je postigao sva tri pogotka za Slaven.

Kaptol je  na domaćem terenu pobijedio Papuk rezultatom 3:0.

Dva kola prije kraja u vodstvu je Sloga sa 20 bodova.

Na drugom mjestu je Tim osvježenje sa 19 bodova. Croatia je treća sa 16 bodova.

Kutjevo je čevrto sa 14 bodova koliko ima i Dinamo na petom mjestu.

Slaven je šesti sa 12 bodova, a jednak broj bodova ima i Jakšić na sedmom mjestu.

Kaptol je osmi sa 11 bodova koliko ima i BSK Buk na devetom mjestu.

Na desetom mjestu je Mladost sa 8 bodova.

Na jedanaestom mjestu je Papuk sa 6 bodova koliko ima i Požega na posljednjem, dvanaestom mjestu.

Sve utakmice 10. kola zbog blagdana Svih svetih igraju se u subotu, 31. listopada s početkom u 14,30 sati.

Sastaju se Požega - Dinamo, Croatia - BSK Buk, Mladost - Jakšić, Papuk - Kutjevo, Tim osvježenje - Kaptol i Slaven - Sloga.

Pročitano 1620 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 26 Listopad 2015 08:40