Četvrtak, 05 Studeni 2015 01:00

Kadeti Slavonije srušili Bedem (Ivankovo) u pretkolu završnice Hrvatskog nogometnog kupa

POŽEGA - Kadeti ŠNK Slavonije jučer su na svom Stadionu uvjerljivo svladali NK Bedem (Ivankovo) u pretkolu završnice Hrvatskog nogometnog kupa.

Konačan rezultat nakon 80 minuta igre (2x40 min.) bio je 4:0 iako su gosti na poluvremenu imali povoljan rezultat odnosno 0:0.

U drugom dijelu proigrali su napadači Slavonije.

David Lojber postigao je tri pogotka dok je goste načeo njegov kolega iz napada Antun Smojvir pogotkom u 46. minuti.

Tako su igrači trenera Vjekoslava Čertija osigurali plasman u 1. kolo kupa.

Kadeti pleterničke Slavije u Osijeku su jučer izgubili od domaćeg NK Hypo limača rezultatom 3:0.

SLAVONIJA - BEDEM 4:0 (0:0)

POŽEGA - Stadion ŠNK Slavonije, 04. 11. 2015., gledatelja 50, sudac : Zdenko Lovrić (Đakovo), pomoćnici : Dario Ratković (Valpovo) i Kristijan Novosel (Osijek), delegat : Krunoslav Hoffer (Nova Gradiška)

STRIJELCI : 1:0 Smojvir (46), 2:0 Lojber (51), 3:0 Lojber (67), 4:0 Lojber (72)

SLAVONIJA - Blažević, Puntarić (od 51. Mautner), Zapalac (od 51. Markanjević), Piščević, Svoboda, Renka (od 57. Lončar), Štetić, Pandžić (od 60. Miličević), Lojber, Majetić, Smojvir (od 72. Jurčak). Trener : Vjekoslav Čerti

BEDEM - Perković, Jozić (od 67. Perić), Jelić, Peco, Zubčić, Laco (od 72. Jozinović), Puškarić (od 63. Sekulić), Stojić (od 72. Bebić), Cerančević (od 54. Škarica), Pinter, Sambol. Trener : nema

Žuti karton : Sambol (42)

Pročitano 2511 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 06 Studeni 2015 08:36