Petak, 06 Studeni 2015 01:00

Juniori Slavonije izgubili od Hypo limača u pretkolu završnice Hrvatskog nogometnog kupa

OSIJEK - Juniorska momčad ŠNK Slavonije jučer je gostovala u Osijeku gdje je protiv NK Hypo limač Elektre odigrala utakmicu pretkola završnice Hrvatskog nogometnog kupa.

Požežani su poraženi rezultatom 4:1 iako su na početku utakmice u 11. minuti pogotkom Gorana Markovića došli u vodstvo.

Možda bi utakmica otišla drugim smjerom da su igrači Slavonije uspjeli sačuvati vodstvo do poluvremena jer su pogodak primili u posljednjoj minuti prvog dijela.

U drugom dijelu su domaći igrači bili bolji te su postigli tri pogotka s kojima su došli do uvjerljive pobjede.

Juniori pleterničke Slavije na svom su terenu pobijedili NK Mladost (Čađavica) rezultatom 7:0 i plasirali se u 1. kolo kupa. Pogotke su postigli Mikić (2), Marčinović (2), Hruškar, Šubara i Gomerčić.

HYPO LIMAČ ELEKTRA  SLAVONIJA 4:1 (1:1)

OSIJEK, Igralište kraj Drave, gledatelja 20, sudac : Branimir Turdo (Vinkovci), pomoćnici : Dražen Pejić (Vukovar) i Kruno Šarić (Županja), delegat : Ivan Šutalo (Osijek)

STRIJELCI : 0:1 Marković (11), Milinović (45), 2:1 Milinović (55), 3:1 Vinogradac (58), 4:1 Lamza (80 - 11 m.)

HYPO LIMAČ ELEKTRA - Stanić, Samardžić (od 79. Deže), Ezgeta (od 79. Ujvari), Lamza, Dragojević (od 82. Čolić), Vratković, Vinogradac, Tomas (od 69. Rakić), Gvozdenović, Radovanović, Milinović (od 74. Podboj). Trener : nema

SLAVONIJA - Dumančić, D. Smojvir, Kelebuda (od 66. Puntarić), Grgić, Tomić, Zrnčić (od 88. Stanić), Matić, Banić (od 85. Japarić), I. Smojvir, Karačić (od 81. Soldo), Marković. Trener : Krešimir Brkić

Igrač utakmice : Dino Milinović

Pročitano 1671 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 06 Studeni 2015 10:44