Ponedjeljak, 16 Studeni 2015 01:00

Slavonija osvojila bod u Koprivnici

KOPRIVNICA - Nogometaši Slavonije osvojili su u subotu bod na teškom gostovanju u Koprivnici kod istoimenog kluba u sklopu 14. kola 3. Hrvatske nogometne lige Istok.

Domaći nogometaši poveli su pogotkom Jammeha Harunne u 32. minuti. Bod Požežanima donio je stoper Petar Tomić pogotkom u 82. minuti.

Kapetan Slavonije Mile Pavelić u 64. minuti nije iskoristio kazneni udarac. Šutirao je po sredini gola pa je njegov udarac obranio vratar domaćih Mateo Tihelka.

Slavonija je trenutno peta na ljestvici sa 23 osvojena boda.

U 15. kolu koje je i posljednje kolo prvog dijela prvenstva Požežani dočekuju sedmoplasiranu NK Marsoniu (Slavonski Brod).

Utakmica se igra u subotu, 21. studenog s početkom u 14,00 sati na Stadionu kraj Orljave.

Naslov jesenskog prvaka kolo prije kraja prvog dijela osigurali su igrači pleterničke Slavije koji su u 14. kolu na svom Stadionu rezultatom 1:0 bili bolji od NK Đakovo Croatie. Pogodak odluke postigao je mladi napadač Tomislav Žuljević iz jedanaesterca u 75. minuti.

Slavija trenutno ima 34 boda, četiri više od drugoplasiranog BSK-a (Bijelo Brdo).

U ostalim utakmicama 14. kola postignuti su sljedeći rezultati : BSK - Bjelovar 3:1, Podravina - Belišće 0:1, Mladost (Ž) - Višnjevac 2:2, Marsonia - Međimurje 1:0, Oriolik - Vukovar 1991 4:2, Mladost (A) - Varaždin 0:8.

KOPRIVNICA - SLAVONIJA 1:1 (1:0)

KOPRIVNICA, Gradski stadion, geldatelja 120, sudac : Goran Babić, pomoćnici : Graziano Višić i Jurica Šprem.

STRIJELCI : 1:0 Harunna (32), 1:1 Tomić (82)

KOPRIVNICA - Tihelka, Tucaković, Brcković, Martinčić, Srbljinović (od 83. Kučanda), Mešnjak, Tkalčić, Pavlović, Sminderovac (od 67. Munivrana), Brzoja, Jammeh. Trener : Ranko Celiščak.

SLAVONIJA - Vasić, Ja. Neruda, Pavelić, Včelik, Tomić, Jakešević, Ivanović, Jurić, Darmopil, Karačić (od 57. Grbeš), Grgić (od 85. Franjić). Trener : Marijan Bakula.

Pročitano 1536 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 16 Studeni 2015 12:12