Srijeda, 18 Studeni 2015 01:00

Kadeti ŠNK Slavonije pružili dobar otpor Slaven Belupu u 1. kolu kupa

POŽEGA - Kadeti ŠNK Slavonije pružili su danas dobar otpor prvoligašu NK Slaven Belupu (Koprivnica) u 1. kolu Završnice Hrvatskog nogometnog kupa.

Slavonija je na svom Stadionu pred Orljave pred stotinjak gledatelja izgubila rezultatom 1:3.

Na poluvremenu su domaći igrači imali vodstvo od 1:0 pogotkom svog najboljeg igrača Davida Lojbera koji je iskosa sa dvadesetak metara iznenadio vratara gostiju Karla Slukića.

U drugom dijelu kadeti Slavonije se trkom nisu mogli nositi sa kvalitetnim gostima koji se natječu u 1. Hrvatskoj nogometnoj ligi kadeta.

Trener Vjekoslav Čerti pokušao je uvođenjem svježih igrača i dalje biti ravnopravan s gostima koji su u nastavku utakmice imali terensku inicijativu i napadali dok je Slavonija čekala priliku iz kontranapada.

U 52. minuti vratar Slavonije Karlo Mahaček dobro je u istom napadu dva puta intervenirao na udarce gostiju ali iz trećeg pokušaja napadač Mihael Mladen donosi svojim suigračima izjednačenje.

Nakon toga je  u 66. i 77. minuti dva pogotka postigao napadač Davor Sinjaković i osigurao Belupu prolaz u drugo kolo kupa.

SLAVONIJA - SLAVEN BELUPO 3:1 (0:1)

POŽEGA, Stadion Slavonije, 18. 11. 2015., gledatelja 100, sudac : Zdenko Lovrić (Đakovo), pomoćnici : Kristijan Novosel (Osijek) i Tomislav Keglević (Našice), delegat : Krunoslav Hoffer (Nova Gradiška)

STRIJELCI : 1:0 Lojber (20), 1:1 Mladen (52), 1:2 Sinjaković (66), 1:3 Sinjaković (77)

SLAVONIJA - Mahaček, Puntarić, Zapalac (od 49. Markanjević), Piščević, Japarić, Renka, Štetić (od 59. Mautner), Pandžić (od 47. Svoboda), Lojber, Majetić (od 79. Lončar), Smojvir. Trener : Vjekoslav Čerti

SLAVEN BELUPO - Slukić, M. Benko, A. Ribić, Zanjko, Hlevnjak, Srbljinović, Hajdinjak (od 41. Kudumija), R. Ribić (od 47. Međurečan), Mladen, J. Benko (od 71. Resler), Olić (od 60. Sinjaković). Trener : Vedran Medenjak

Pročitano 2132 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 18 Studeni 2015 14:47