Subota, 19 Ožujak 2016 01:00

Slavonija odigrala neodlučeno s Bjelovarom

POŽEGA - nogometaši Slavonije danas su na svom Stadionu kraj Orljave ugostili NK Bjelovar u 19. kolu 3. Hrvatske nogometne lige Istok. Kapetan Mile Pavelić već je na samom početku utakmice doveo svoju momčad u vodstvo. Desetak minuta poslije Vjekoslav Kolar je postavio konačnih 1:1. Gosti su u zapisniku imali samo 14 igrača, a sva tri igrača s klupe su u drugom poluvremenu ušli u igru. U sljedećem, 20. kolu Požežani gostuju u Belišću.

SLAVONIJA – BJELOVAR 1:1 (1:1)

POŽEGA – Stadion Slavonije, gledatelja 150, sudac Škobić (Osijek), pomoćnici Škrobar (Osijek), Dendis (Jelisavac).

STRIJELCI: 1:0 Pavelić (3), 1:1 Kolar (14)

SLAVONIJA: M. Vasić, Pavelić (od 72. Matić), Jan Nerduda, Jos. Neruda (od 86. Karačić), Jurić, Plešić (od 80. Darmopil), Včelik, Sokić, Jakešević, Grbeš, Podobnik. Trener Marijan Bakula

BJELOVAR: Gavranović, Hajdarović, Furmek (od 90. Šotola), Ostrman (od 70. Roginić), Pušić, Kuprešak, Kolar, Rajić, Tominac (od 46. Kuhar), Debač, Orač. Trener Marin Lalić.

Pročitano 1625 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 20 Ožujak 2016 18:44