Subota, 25 Listopad 2014 02:00

Pobjede mlađih i starijih pionira ŠNK Slavonije protiv NK Slavije (Pleternica)

POŽEGA - Obje kategorije pionira ŠNK Slavonije bile su jutros uspješne protiv svojih vršnjaka iz NK Slavije (Pleternica) u utakmicama 10. kola 1. Kvalitetne lige Slavonije i Baranje. Prvu utakmicu igrali su mlađi pioniri ova dva kluba a slavili su mladi Požežani rezultatom 2:0. Slavoniju je u vodstvo doveo Ronaldo Hodak u 23. minuti a dvije minute poslije napadač domaćih David Sigurnjak postavio je konačan rezultat utakmice. Mlađi pioniri trenutno su na odličnom, četvrtom mjestu prvenstvene ljestvice. Stariji pioniri Slavonije bili su još uvjerljiviji i pobjedili Slaviju rezultatom 4:1. Domaćin je poveo pogotkom Roberta Gurdona u 25. minuti. Sredinom drugog dijela gosti su došli do izjednačenja preko Denija Martinovića u 44. minuti. U samoj završnici utakmice Slavonija je postigla tri pogotka i došla do važnih bodova koji ekipu trenera Marka Vujnovića ostavljaju i dalje na prvom mjestu 1. Kvalitetne lige Slavonije i Baranje. Pogotke su postigli Kristijan Zapalac u 55., te Antun Smojvir u 65. i 68. minuti. U sljedećem, 11. kolu mlađi i stariji pioniri Slavonije gostuju u Pakracu kod NK Hajduka.

Pročitano 2554 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 25 Listopad 2014 13:11