Subota, 25 Listopad 2014 02:00

1. ŽNL : Poraz Požege, remi Lipe

POŽEGA, KUZMICA - Nogometaši Požege poraženi su danas na svom terenu od Nogometnog kluba Slaven (Gradac) rezultatom 1:2. Požežane je u vodstvo doveo Nikola Miholić u 20. minuti. S rezultatom 1:0 se otišlo na odmor. U drugom dijelu igra domaćih je bila dosta slabija te su gosti imali terensku inicijativu. Dvije greške domaće obrane gosti su znalački kaznili te su pogocima Roberta Novića u 70. i Željka Turića u 74. minuti došli do pobjede i sva tri boda. Nogometaši Lipe odigrali su noćnu utakmicu u Kuzmici pod rasvjetom kod NK Tim osvježenja i osvojili važan bod u borbi za ostanak u ligi. Utakmica je završila rezultatom 2:2. Domaći su vodili 1:0, gosti iz Stare Lipe su preokrenuli na 1:2 ali su domaći nogometaši koji su trenutno vodeća momčad 1. Županijske nogometne lige pred kraj utakmice uspjeli izjednačiti na 2:2  i izbjeći poraz od posljednjeplasirane momčadi lige. U sljedećem, 10. kolu NK Požega gostuje u Kuzmici kod NK Tim osvježenja dok NK Lipa na svom igralištu u Staroj Lipi dočekuje NK Kutjevo. Utakmice se igraju u nedjelju, 02. studenog s početkom u 14,30 sati.

Pročitano 1731 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 25 Listopad 2014 21:30