Nedjelja, 02 Studeni 2014 01:00

ŠNK Slavonija neriješeno s Varaždinom

POŽEGA - Nogometaši Slavonije danas su na svom Stadionu odigrali neriješeno s NK Varaždinom u utakmici 12. kola 3. Hrvatske nogometne lige - Istok. Poveli su gosti pogotkom Nemanića već u 5. minuti. Slavonija je brzo došla do izjednačenja kada je Ivan Jakešević u 21. postigao pogodak za 1:1 nakon lijepog prodora i dobre asistencije Mile Pavelića. S tim rezultatom se otišlo na odmor a u drugom dijelu unatoč terenskoj inicijativi i nekoliko prigoda domaćih igrača pogodaka nije bilo te su gosti došli do boda na Stadionu kraj Orljave. Utakmicu je pratilo oko 150 gledatelja a trener Nino Parmaković na teren je poslao sljedeći sastav : Vasić, Pavelić, Ja. Neruda, Tomić, Jo. Neruda, Žafaranić, Golik, Darmopil, Jakešević, Plešić, Zlomislić. U 57. minuti umjesto Žafaranića ušao je Včelik, u 74. umjesto strijelca Jakeševića ušao je Pavličević a u 86. minuti umjesto Golika ušao je Matanović. Slavonija je tri kola prije kraja prvog dijela prvenstva na pretposljednjem, 15. mjestu sa 12 osvojenih bodova u 12 odigranih utakmica a u sljedećem, 13. kolu Požežani gostuju u Ždralovima kod NK Mladosti (08. studenog). U 14. kolu u Požegi gostuje NK Međimurje (Čakovec) (15. studeni) a u posljednjem, 15. kolu Slavonija gostuje u Višnjevcu (22. studenog).