Nedjelja, 02 Studeni 2014 01:00

Pobjede kadeta i juniora ŠNK Slavonije protiv NK Oriolika

POŽEGA - Na igralištu NK Požega na Sportsko - rekreacijskom centru danas su kadeti i juniori ŠNK Slavonije odigrali prvenstvene utakmice 11. kola 1. Kvalitetne lige mladeži Slavonije i Baranje. Protivnik im je bio NK Oriolik (Oriovac). Kadeti su ostvarili pobjedu rezultatom 4:0 dok su juniori slavili sa također uvjerljivih 5:1. Pogotke za kadete ŠNK Slavonije postigli su Marin Majetić u 33. minuti, Ivan Tomić u 45. minuti i Marko Karačić u 74. minuti. Gosti su postigli još jedan autogol u 63. minuti. U juniorskoj utakmici gosti su poveli pogotkom Josipa Brače već u 1. minuti ali to nije poremetilo planove momčadi trenera Krešimira Brkića koji su već do poluvremena došli do visokog vodstva. Već u 14. minuti Renato Nović vraća stvari na početak pogotkom za 1:1 a u 21. minuti napadač Marko Marić postiže pogodak za 2:1. U 26. minuti Dario Subotić je strijelac za 3:1 a Marko Marić svojim drugim pogotkom u 31. minuti diže vodstvo na 4:1. U 60. minuti isti igrač dolazi i do hat - tricka kada je postigao pogodak za 5:1. U 12. kolu koje se igra u nedjelju, 09. studenog kadeti i juniori Slavonije dočekuje HNK Vukovar 1991. a u posljednjem kolu prvog dijela prvenstva u nedjelju, 16. studenog kadeti i juniori Slavonije gostuju u Slavonskom Brodu kod NK Livade Željezničara. Dvije kategorije pionira Slavonije gostovale su danas u sklopu 11. kola 1. Kvalitetne lige Slavonije i Baranje u Pakracu kod NK Hajduka. Mlađi pioniri su pobijedili rezultatom 0:3 dok su stariji pioniri poraženi od domaćina rezultatom 2:1. Tako su mlađi i stariji pioniri Slavonije završili sa jesenskim dijelom prvenstva a u prvom proljetnom kolu Požežani dočekuju HNK Vukovar 1991.

Pročitano 2328 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 06 Studeni 2014 20:28