Nedjelja, 09 Studeni 2014 01:00

Poraz ŠNK Slavonije u Ždralovima

ŽDRALOVI - Seniori Športskog nogometnog kluba Slavonija poraženi su na gostovanju u Ždralovima u sklopu 13. kola 3. Hrvatske nogometne lige - Istok. Domaća NK Mladost rezultatom 3:1 bila je bolja od Požežana. Domaći igrači već su nakon prvog poluvremena utakmice imali uvjerljivo vodstvo od 3:0 a počasni pogodak za Slavoniju u drugom poluvremenu postigao je napadač Mile Pavelić. Dva kola prije kraja prvog dijela prvenstva Slavonija se nalazi na pretposljednjem, 14. mjestu 3. HNL - Istok sa 12 osvojenih bodova u 13 odigranih utakmica. U sljedećem, 14. kolu igrači trenera Nine Parmakovića dočekuju NK "Međimurje" (Čakovec). Utakmica se na Stadionu ŠNK "Slavonije" igra u subotu, 15. studenog s početkom u 14,00 sati. Nakon te utakmice nogometaše Slavonije još očekuje gostovanje u Višnjevcu kod istoimenog domaćina u sklopu posljednjeg, 15. kola (subota, 22. studenog u 14,00 sati).

Pročitano 2125 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 11 Studeni 2014 00:07