Četvrtak, 20 Studeni 2014 01:00

Pobjeda juniora i poraz kadeta ŠNK Slavonije na gostovanju u Đakovu

ĐAKOVO - Kadeti i juniori ŠNK Slavonije danas su gostovali u Đakovu gdje su odigrali zaostale prvenstvene utakmice 6. kola 1. Kvalitetne lige mladeži Slavonije i Baranje. Protivnici su im bili njihovi vršnjaci iz HNK Đakovo Croatie. Kadeti Slavonije poraženi su rezultatom 2:1. Domaći su na poluvremenu vodili 1:0, u nastavku su povećali vodstvo na 2:0 a pogodak za konačnih 2:1 postigao je Ivan Grgić. Juniori su pobijedli Đakovčane rezultatom 1:2 te su se bodovno izjednačili s njima na ljestvici (20 bodova). Pogotke su postigli Ivan Tomić i Andrija Lucović. Juniori Slavonije su od 50. minute igrali s igračem manje kada je isključen Ivan Jakešević. U posljednjoj minuti utakmice Andrija Lucović postigao je pogodak za 1:2 i donio pobjedu svojim suigračima. S ovim utakmicama kadeti i juniori Slavonije završili su s jesenskim dijelom prvenstva. Juniori će prezimiti na sedmom mjestu (od 14 klubova) dok su kadeti polusezonu završili na odličnom trećem mjestu  (od 14 klubova) sa 4 boda manje od jesenskog prvaka NK Osijeka.  U prvom proljetnom kolu igrači trenera Marijana Bakule i Krešimira Brkića gostuju u Osijeku kod NK Osijeka.

Pročitano 2155 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 20 Studeni 2014 14:55