Nedjelja, 23 Studeni 2014 01:00

ŠNK Slavonija osvojila bod u Višnjevcu

VIŠNJEVAC - U posljednjem jesenskom kolu 3. Hrvatske nogometne lige igrači ŠNK Slavonije osvojili su danas bod na gostovanju u Višnjevcu kod istoimenog domaćina. Utakmica je završila rezultatom 1:1. NK Višnjevac je imao vodstvo nakon prvog poluvremena a u nastavku je napadač Slavonije Mile Pavelić izjednačio i donio bod svojim suigračima. Požežani su prvi dio prvenstva završili na 14. mjestu od 16 klubova. U 15 utakmica igrači Slavonije ostvarili su 4 pobjede, 4 remija i 7 poraza te su osvojili 16 bodova. Postigli su 16 a primili 26 pogodaka. U prvom proljetnom kolu koje se igra 01. ožujka 2015. igrači Slavonije gostuju u Belišču a prvu domaću utakmicu igrati će tjedan dana poslije u 17. kolu protiv HNK Vukovar 1991.