Nedjelja, 21 Rujan 2014 02:00

Dobri rezultati mlađih kategorija Slavonije

Ovog vikenda odlične rezultate ostvarile su mlađe kategorije ŠNK Slavonija (Požega) koje se natječu u 1. Kvalitetnoj ligi Slavonije i Baranje. U subotu, 20. rujna u Osijeku su kod istoimenog hrvatskog prvoligaša gostovali mlađi i stariji pioniri. U prvoj utakmici mlađi pioniri poraženi su od NK Osijeka rezultatom 4:2. Pogotke za Slavoniju postigli su Ronaldo Hodak i kapetan Luka Mršić. Nakon njih igrali su stariji pioniri koji su ostvarili pobjedu protiv NK Osijeka rezultatom 0:2 pogocima Ivana Mautnera u 17. i Kristijana Zapalca u 63. minuti. U nedjelju, 21. rujna su na Stadionu kraj Orljave gostovali kadeti i juniori NK Višnjevca. Kadeti Slavonije ostvarili su pobjedu rezultatom 4:1. Tri pogotka postigao je Marko Karačić (33., 62. i 65. minuta) a jedan je djelo Marina Majetića. Juniori Slavonije bili su bolji od Višnjevca rezultatom 3:2 a pogotke su postigli Marko Marić, Dario Subotić i Antonio Novinc. U subotu su u Kuzmici kod NK Tim osvježenja gostovali početnici Slavonije koji se natječu u Županijskoj ligi početnika. Slavonija je ostvarila pobjedu rezultatom 1:3.

Pročitano 2738 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 22 Rujan 2014 10:44