Srijeda, 28 Kolovoz 2019 02:00

Nogometaši Slavonije danas u 16,00 sati u Nedelišću protiv istoimenog četvrtoligaša igraju pretkolo Hrvatskog nogometnog kupa

POŽEGA / NEDELIŠĆE - Nogometaši Slavonije jutros su otputovali u Nedelišće gdje će danas s početkom u 16,00 sati protiv istoimenog domaćina odigrati utakmicu pretkola Hrvatskog nogometnog kupa. U slučaju neriješenog rezultata nakon regularnih 90 minuta igraju se produžeci od 2 puta 15 minuta, a ako i tada bude neodlučeno izvode se jedanaesterci.

Nedelišće je član 4. Hrvatske nogometne lige Čakovec - Varaždin, a u 1. kolu nove sezone na svom terenu su igrači Nedelišća u subotu, 24. kolovoza pobijedili Dinamo (Domašinec) rezultatom 3:2. Najveći uspjeh u kupu igrači Nedelišća ostvarili su 2012. godine kada su na svom terenu nakon produžetaka izbacili prvoligaša Rijeku.

Slavonija je u 1. kolu nove sezone 3. Hrvatske nogometne lige - Istok slavila na gostovanju kod HNK Vukovar rezultatom 0:1 (24. kolovoza), a u 2. kolu, u subotu, 31. kolovoza s početkom u 17,30 sati na Stadion kraj Orljave dolazi Čepin.

Pročitano 1236 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 28 Kolovoz 2019 14:34