Četvrtak, 24 Listopad 2019 02:00

Juniori Slavonije uvjerljivo pobijedili Marsoniu (Slavonski Brod) u četvrtfinalu Kupa regije Istok

POŽEGA - Juniori Slavonije jučer su na svom Stadionu uvjerljivo svladali Marsoniu (Slavonski Brod) rezultatom 3:0. Dvostruki strijelac bio je napadač Karlo Antunović (9., 64. minuta), a jedan pogodak je dodao kadet Emil Đaković koji je ušao u igru u 65. minuti, a zabio za konačnih 3:0 u 80. minuti.

U korektnoj utakmici gosti iz Slavonskog Broda svoje prilike ne iskorištavaju dok su Požežani bili izrazito efikasni i zasluženo pobjeđuju. Igrači trenera Krešimira Brkića u polufinalu Kupa HNS-a Središta Osijek igrat će sa Grafičarom Vodovod (Osijek) koji je jučer na svom terenu pobijedio Vuteks Slogu (Vukovar) rezultatom 5:1. Pobjednik te utakmice u finalu će igrati protiv juniorske momčadi prvoligaša Osijeka.

Stariji pioniri Slavonije koje vodi trener Goran Jurković danas s početkom u 15,00 sati u Slavonskom Brodu protiv domaće Marsonije igraju svoju utakmicu četvrtfinala Kupa regije.

Pročitano 1562 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 24 Listopad 2019 09:12