Utorak, 23 Rujan 2014 02:00

Pioniri Slavonije bolji u kupu od Vidovčana

Na Igralištu NK Požega odigrana je danas utakmica pionirskog kupa Nogometnog saveza Požeško - slavonske županije u kojoj je ŠNK Slavonija sa uvjerljivih 8:0 bila bolja od NK Dinama (Vidovci). Mnogo kvalitetnija ekipa Slavonije koja je prošle subote svladala prvoligaša NK Osijek na njegovom terenu ipak je tek u 27. minuti slomila otpor malih Vidovčana koji su u sastavu imali samo 11 igrača te na klupi nisu imali niti jednu rezervu. Do kraja poluvremena igrači trenera Marka Vujnovića postigli su još dva pogotka a u nastavku su gosti pružili još slabiji otpor. U pionirskom kupu prijavila su se četiri kluba. Sutra se u Pakracu sastaju domaći NK Hajduk i NK Slavija (Pleternica). U četvrtak, 25. rujna 2014. se igra županijsko kup natjecanje u kategoriji kadeta za koje su se također prijavila četiri kluba. U Požegi se u 16,30 sati sastaju NK Požega i NK Slavija dok će u Lipiku u isto vrijeme snage odmjeriti domaći NK Lipik 1925 i ŠNK Slavonija.

ŠNK SLAVONIJA - NK DINAMO 8:0 (3:0)

Požega, Igralište NK Požega, 23. 09. 2014., sudac : Marko Grgić, pomoćnici : Antonio Šarić i Marko Abramović

Strijelci : 1:0 Piščević (27), 2:0 Smojvir (28), 3:0 Pandžić (33), 4:0 Bošnjak (40), 5:0 Smojvir (47 - 11m), 6:0 Lončar (49), 7:0 Zapalac (67 - 11m), 8:0 Gurdon (68)

SLAVONIJA - Mahaček, Skeledžić, Svoboda (od 52. Zapalac), Piščević, Janček (od 47. Lončar), Miličević, Bošnjak, Mautner, Smojvir, Pandžić, Gurdon, trener : Marko Vujnović

DINAMO - Vujasinović, Aračić, Martinović, Pilić, Novinc, Obradović, Barišić, Mirosav, Janković, Pudić, Vujnović, trener : Marko Krmpotić

Pročitano 2105 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 25 Rujan 2014 13:43