Utorak, 25 Kolovoz 2020 13:09

Slavonija u pretkolu Hrvatskog nogometnog kupa gostuje u Županji kod Graničara

ZAGREB - U prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza danas su ždrijebom određeni parovi pretkola Hrvatskog nogometnog kupa koje bi se trebalo igrati u srijedu, 09. 09. 2020. s početkom u 16,00 sati. Slavonija je za protivnika dobila Graničar u Županji, klub koji je prije dva dana svladala upravo na njegovom terenu u 1. kolu 3. Hrvatske nogometne lige - Istok.

Kako je za 09. rujna predviđeno odigravanje utakmica 5. kola 3. HNL - Istok (Slavonija gostuje u Oriovcu kod Oriolika, a Graničar dočekuje Vihor Jelisavac) klubovi će morati dogovoriti novi termin za odigravanje kup utakmice.

Utakmice pretkola kupa igrat će se bez gledatelja, u zapisniku je moguće imati 20 igrača, a dozvoljeno je 5 zamjena. U slučaju neriješenog rezultata igraju se produžeci 2x15 minuta. Ako ni nakon 120 minuta ne bude pobjednika izvode se jedanaesterci.