Četvrtak, 03 Rujan 2020 15:01

Slavonija osvojila 10. Memorijalni nogometni turnir "Drago Ribić"

POŽEGA - Na glavom terenu Nogometnog kluba Požega na Sportsko - rekreacijskom centru danas je odigran 10. Memorijalni nogometni turnir "Drago Ribić" na kojem je sudjelovalo 8 ekipa sastavljenih od igrača rođenih 2009. godine i mlađih.

Slavonija je u finalu dobila Mladost (Pavlovci) rezultatom 2-0. U susretu za 3. mjesto Slavija (Pleternica) je pobijedila Požegu rezultatom 2-0. 

Za Slavoniju su prvo mjesto osvojili Tomislav Vlastnik, Ivo Barić, Gabrijel Kopilaš, Lovro Černušak, Stjepan Špiranec, Josip Gašparović, Ante Pavičić, Ivano Đevlan, Roko Crnković, Jan Paukner, Šimun Žanić, Niko Radić, Filip Špehar i Karlo Šutalo, a vodio ih je trener Nevio Berdi. 

Za najboljeg vratara proglašen je Tomislav Vlastnik (Slavonija), najbolji igrač je Ante Pavičić (Slavonija) dok je najbolji strijelac Eduardo Blažević Mladost Pavlovci) sa 8 postignutih pogodaka.

Četiri najbolje ekipe su nagrađene peharima i medaljama koje su im ispred pokrovitelja i organizatora uručili zamjenik gradonačelnika Ferdinand Troha i glavni tajnik Požeškog športskog saveza Željko Mitrović.

Jedanaesto izdanje Draginog memorijala održat će se oko Uskrsnih školskih praznika, 2021. godine, za igrače rođene 2010. godine i mlađe. 

 

10. MEMORIJALNI NOGOMETNI TURNIR „DRAGO RIBIĆ“

Rezultati utakmica :

Utakmice u skupinama

Skupina 1 

Slavonija – Kaptol 3:0 (Ante Pavičić, Ivano Đevlan, Jan Paukner)

Mladost – Papuk 4:0 (Eduardo Blažević 4)

Papuk – Kaptol 1:2 (Emanuel Soukup / Jakov Matoković 2)

Slavonija – Mladost 0:2 (Eduardo Blažević, Josip Delač)

Mladost – Kaptol 1:1 (Patrik Begić / Jakov Matoković)

Papuk – Slavonija 0:7 (Josip Gašparović 3, Ante Pavičić 2, Stjepan Špiranec, Filip Špehar)

 

Skupina 2 

Slavija – Kuzmica 2:0 (Filip Jugović, Niko Babić)

Požega – Dinamo 4:0 (Rafael Bešlić, Tin Herceg, Lovro Maglica, Niko Jozić)

Kuzmica – Dinamo 4:0 (Nikol Alavanić, Petra Pilaš, Marko Jagodić, Gabriel Marić)

Slavija – Požega 0:1 (Tin Herceg)

Požega – Kuzmica 0:0

Dinamo – Slavija 0:7 (Niko Babić 3, Niko Buturac 3, David Jozić)

 

Utakmica za 7. mjesto

Papuk - Dinamo 7:0 (David Đaković 3, Petar Banožić 3, Emanuel Soukup)

 

Utakmica za 5. mjesto

Kuzmica - Kaptol 0:3 (Lovro Tadijanović, Matej Barić, Jakov Matoković)

 

Polufinale

Mladost - Slavija 5:1 (Eduardo Blažević 3, Patrik Begić 2 / Filip Jugović)

Slavonija - Požega 2:0 (Josip Gašparović, Jan Paukner)

 

Utakmica za 3. mjesto

Slavija - Požega 2:0 (Niko Babić, Filip Jugović)

 

Finale

Slavonija - Mladost 2:0 (Ante Pavičić 2)

 

 

 

Pročitano 453 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 03 Rujan 2020 19:27