Petak, 16 Listopad 2020 08:24

Kadeti Slavonije pobjedom nad Slavijom osvojili Županijski nogometni kup

PLETERNICA - Na Igralištu "Sajmište" u Pleternici jučer je odigrana finalna utakmica Županijskog nogometnog kupa za kategoriju kadeta u kojoj je Slavonija pobijedila domaću Slaviju rezultatom 2:1.

Nakon što u prvom dijelu susreta nije bilo pogodaka, Toni Barišić doveo je Požežane u vodstvo u 63. minuti, a na 0:2 povisio je Luka Milosavljević u 68. Nadu Slaviji vratio je Leonardo Barić pogotkom u 70. minuti za 1:2 ali se u posljednjih 10 minuta rezultat više nije mijenjao i Slavonija je došla do zaslužene pobjede.

Pehar pobjednicima uručio je povjerenik natjecanja Siniša Grubišić koji je bio i delegat na finalnoj utakmici. Kadete Slavonije koji su osvajanjem Županijskog kupa stekli pravo daljnjeg sudjelovanja u Hrvatskom nogometnom kupu na nivou regije vodio je trener Krešimir Brkić.

Pročitano 524 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 16 Listopad 2020 08:45