Ponedjeljak, 31 Svi 2021 09:01

Slavonija pobijedila Bedem (Ivankovo) u 31. kolu 3. Hrvatske nogometne lige - Istok

POŽEGA - Slavonijini Yorke i Cole ne posustaju, Matej Peharda dva komada, Ivan Antunović jedan i eto ih zajedno na 52 komada u sezoni, 13 klubova je postiglo manje od njih, Slavonac točno pola – 26! Sve zanimljivo dogodilo se u drugom poluvremenu, čim je krenulo Ivan Antunović pogađa za 1:0, ali nije dugo trajalo veselje, tri minute kasnije Ivan Koledić pogađa za 1:1.

U 58. Mato Marčetić zbog korištenja lakta zarađuje drugo proljetno isključenje i Slavonija igra s igračem manje do kraja, no to ne sprječava Mateja Pehardu da praktično osigura naslov najboljeg strijelca lige s još dva gola, a samim tim i nova tri boda Slavoniji kojima Plavi ostaju u trci za četvrtim mjestom.

– Utakmica odlična, protivnik odličan! Čestitke mojim dečkima na karakteru, zalaganju i pobjedi. Ostali smo s igračem manje, nakon toga smo ušli s maksimalnim zalaganjem i nadoknadili tog igrača manje na terenu koji se nije ni vidio i potpuno zasluženo došli do nova tri boda – komentar je Dalibora Bognara, trenera Slavonije.

– I dalje smo simpatični gosti. Domaćin je poveo, mi poravnali nakon par minuta i onda ostanu Požežani s igračem manje, imali smo stopostotnu šansu koju nismo iskoristili, a onda nam još dva puta pogađaju mrežu i zasluženo slave. Ništa, čestitke Slavoniji na pobjedi i pohvale za odlično suđenje danas, a mi se idemo okrenuti ovoj završnici, pokušat ćemo je odraditi što bolje možemo s obzirom na sve izostanke koji nas muče čitavo vrijeme – kazao je Mirko Godanj, trener Bedema.

Rezultati 31. kola : Slavonija - Bedem 3:1, Vukovar 1991 - Zrinski 4:0, Slavonac - Čepin 0:2, Valpovka - Belišće 1:3, Sloga - Slavija 1:0, Oriolik - Marsonia 2:2, Đakovo Croatia - Graničar 1:2, NAŠK - Vuteks Sloga 4:2, Kutjevo - Vihor 4:2.

"Plavi s Orljave" su trenuto na petom mjestu sa 52 boda (15 pobjeda, 7 remija, 9 poraza).

Sve utakmice 32. kola igrat će se u četvrtak, 03. 06. 2021. s početkom u 18,00 sati, a sastaju se Zrinski - NAŠK, Vuteks Sloga - Đakovo Croatia, Graničar - Oriolik, Marsonia - Sloga, Slavija - Valpovka, Belišće - Slavonija, Bedem - Slavonac, Čepin - Kutjevo i Vihor - Vukovar 1991.

Utakmice pretposljednjeg, 33. kola igrat će se u nedjelju, 06. 06. 2021. s početkom u 18,00 sati, a sastaju se Vihor - Zrinski, Vukovar 1991 - Čepin, Kutjevo - Bedem, Slavonac - Belišće, Slavonija - Slavija, Valpovka - Marsonia , Sloga - Graničar, Oriolik - Vuteks i Đakovo Croatia - NAŠK.

Posljednje, 34. kolo igrat će se u subotu, 12. 06. 2021. s početkom u 18,00 sati, a parovi su Zrinski - Đakovo Croatia, NAŠK - Oriolik, Vuteks Sloga - Sloga, Graničar - Valpovka, Marsonia - Slavonija, Slavija - Slavonac, Belišće - Kutjevo, Bedem - Vukovar 1991 i Čepin - Vihor.

Pročitano 390 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 31 Svi 2021 09:51