Nedjelja, 06 Lipanj 2021 10:48

Slavonija poražena od Slavije u 33. kolu 3. Hrvatske nogometne lige - Istok

POŽEGA - Susjedski derbi pretposljednjeg, 33. kola 3. Hrvatske nogometne lige - Istok završen je slavljem gostiju iz Pleternice kojima je utakmica bila nemjerljivo važnija nego Slavoniji. Sve bitno dogodilo se u 15 minuta sredinom prvog poluvremena kada Pleterničani preko Pave Nikolića i Marka Stanića dolaze do dva gola prednosti, no da ne bi mirno spavali do kraja zaostatak Slavonije prepolovio je Ivan Antunović u 33. minuti, a u preostalih sat vremena mreže su mirovale, pa su tri boda vrijedna ostanka otputovala nizvodno niz nabujalu Orljavu.

– Na teškom, raskvašenom terenu uz kišu koja nije dala da se igra nekakav kvalitetan nogomet gosti su bili sretnija momčad i odnijeli su sva tri boda – komentar je Dalibora Bognara, trenera Slavonije.

– Jedva sam čekao da ovo završi – riječi su Damira Bognara, trenera Slavije.

Rezultati 33 kola : Vihor - Zrinski 1:4, Vukovar 1991 - Čepin 1:0, Kutjevo - Bedem 4:1 Slavonac - Belišće 1:1, Slavonija - Slavija 1:2, Valpovka - Marsonia 2:1, Sloga - Graničar 3:3 Oriolik - Vuteks Sloga 5:3, Đakovo Croatia - NAŠK 10:2.

Posljednje, 34. kolo igrat će se u subotu, 12. 06. 2021. s početkom u 18,00 sati, a parovi su Zrinski - Đakovo Croatia, NAŠK - Oriolik, Vuteks Sloga - Sloga, Graničar - Valpovka, Marsonia - Slavonija, Slavija - Slavonac, Belišće - Kutjevo, Bedem - Vukovar 1991 i Čepin - Vihor.

Pročitano 426 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 08 Lipanj 2021 08:07