Utorak, 19 Listopad 2021 09:16

Stariji pioniri Slavonije nakon jedanaesteraca pobijedili Hajduk (Pakrac) i osvojili Županijski nogometni kup

POŽEGA - Nakon što su trofej pobjednika Županijskog nogometnog kupa osvojili kadeti i juniori Slavonije, jučer su to učinili stariji pioniri požeškog kluba. Finalna utakmica između Slavonije i pakračkog Hajduka odigrana je na glavnom igralištu Nogometnog kluba Požega na Sportsko - rekreacijskom centru.

Slavonija dolazi u vodstvo pogotkom Luke Romića u 8. minuti, a gosti su izjednačili već u 13. minuti preko Luke Tepurića. U 48. minuti Marko Žilić dovodi Hajduk u vodstvo od 1:2. Kada se već činilo da će pehar kupa put Pakraca, u prvoj minuti sudačke nadoknade iz kaznenog udarca na 2:2 izjednačio je Drago Marković.

Kod izvođenja "penala" malo mirniji i spretniji bili su domaćini koji su osvojili kup i stekli pravo daljenjeg sudjelovanja u Hrvatskom nogometnom kupu na nivou regije. Pehar je kapetanu Marku Krizmaniću uručio povjerenik natjecanja Valentin Raguž.

Treneri Slavonije i Hajduka, Nevio Berdi i Darko Kelemen mogu biti zadovoljni igrom svojih ekipa koje su odigrale odličnu utakmicu.

Pročitano 659 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 19 Listopad 2021 10:12