Četvrtak, 28 Listopad 2021 07:44

Kadeti Slavonije poraženi nakon jedanaeseteraca od Marsonie u četvrtfinalu regionalnog nogometnog kupa

SLAVONSKI BROD - Kadeti požeške Slavonije jučer su poraženi na gostovanju kod Marsonie u Slavonskom Brodu u četvrtfinalu regionalnog kupa. Slavonija je povela pogotkom napadača Karla Kovre u 9. minuti, a za domaćina je izjednačio Mihael Bosanac u 14. minuti.

Kako je i nakon 80 minuta utakmice rezultat ostao 1:1, putnika u polufinale su odlučili jedanaesterci nakon kojih je ukupnim rezultatom 5:4 slavila Marsonia.

U drugom četvrtfinalnom ogledu koji je odigran u utorak u Donjem Miholjcu, domaće Jedinstvo je pobijedilo Vukovar 1991 rezultatom 4:2. Slobodni su bili Osijek i Cibalia (Vinkovci) koji se u natjecanje uključuju u polufinalu.

Parovi polufinala bit će odreženi ždrijebom. Utakmice četvrtfinala kupa između Slavonije i Marsonie u kategorijama juniora i starijih pionira su odgođene.

Pročitano 413 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 28 Listopad 2021 13:17