Ponedjeljak, 14 Veljača 2022 10:13

Slavonija u četvrtoj pripremnoj utakmici poražena na svom terenu od Kutjeva

POŽEGA - Nogometaši Slavonije u subotu su na svom igralištu protiv županijskog rivala Kutjeva odigrali četvrtu pripremnu utakmicu. Domaćin je poveo u prvom poluvremenu autogolom kapetana gostiju Ante Budimira koji je glavom spremio loptu u vlastitu mrežu.

Na početku drugog poluvremena nakon odličnog solo prodora, novo pojačanje Kutjeva, Azer Kozić postiže pogodak za 1:1. Ivan Bandalo lijepim pogotkom iz daljine dovodi Kutjevo u vodstvo od 1:2, a konačnih 1:3 postavlja bivši napadač Slavonije Ivan Smojvir nakon odličnog centaršuta Ivana Bandala.

Igrači Slavonije će posljednju pripremnu utakmicu odigrati sa pleterničkom Slavijom u subotu, 19. veljače.

Prvenstvo 3. HNL - Istok nastavlja se 26. i 27. veljače 2022. utakmicama 18. kola. Sastaju se : Slavonija - Bedem, Slavonac - Čepin, Slavija - Vuteks Sloga, Đakovo Croatia - Kutjevo, Belišće - NAŠK, Omladinac - Graničar, Darda - Zrinski, Vukovar 1991 - Sloga i Oriolik - Marsonia.

Pročitano 398 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 16 Veljača 2022 11:13