Ponedjeljak, 25 Travanj 2022 09:57

U 9. kolu 2. ŽNL Parasan odigrao neodlučeno u Drenovcu, Lipa poražena u Biškupcima

POŽEGA - U nedjelju, 24. 04. 2022. odigrane su sve četiri utakmice 9. kola 2. Županijske nogometne lige Požeško - slavonske. Parasan je osvojio bod, odigravši 1:1 na gostovanju kod Hrvatskog dragovoljca u Drenovcu dok je Lipa poražena na gostovanju u Biškupcima od domaćeg BSK-a rezultatom 3:1.

Parasan je na gostovanju kod jesenskog prvaka u Drenovcu do boda došao u 86. minutu kada je napadač Matej Ivanković zabio glavom za 1:1. Domaćin je poveo iz jedanaesterca u 74. minuti kojeg je realizirao Josip Ilić. Mladi vratar Ivan Supan bio je blizu obrane tog penala, a u 17. minuti je već obranio jedan kazneni udarac. Parasanu je poništen pogodak zbog zaleđa Daria Brkića u 55. minuti kod rezultata 0:0.

Vodstvo na ljestvici tako su preuzeli Eminovci koji su pobijedili Ovčare na svom terenu rezultatom 3:0 dok su u Badljevini Dinamo i Graničar odigrali neodlučeno, 3:3. Pet kola prije kraja Eminovci imaju 20 bodova, Parasan 19, a H. dragovoljac 18 bodova.

Sve utakmice 10. kola igraju se u nedjelju, 01. 05. 2022. s početkom u 17,45 sati. Sastaju se Parasan - BSK, Ovčare - H. dragovoljac, Lipa - Dinamo i Graničar - Eminovci.

Pročitano 492 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 25 Travanj 2022 10:24