Srijeda, 25 Veljača 2015 01:00

Pioniri ŠNK Slavonije pružili dobar otpor GNK Dinamu (Zagreb)

POŽEGA - Pioniri ŠNK Slavonije odigrali su danas na svom Stadionu utakmicu 2. kola Hrvatskog nogometnog kupa protiv svojih vršnjaka iz GNK Dinamo (Zagreb).

Na Stadionu kraj Orljave okupilo se oko 400 gledatelja koje ni prohladno vrijeme i kiša nisu spriječili da dođu podržati mlade Požežane u susretu s kvalitetnim i poznatim protivnikom. Iako je utakmica završila rezultatom 0:5 (0:1) za Dinamo igrači Slavonije pružili su dobar otpor.

U prvom dijelu su bili ravnopravan protivnik i stvorili nekoliko dobrih situacija iz kojih su mogli postići i pogodak.

Dinamo je nakon prvih 35 minuta imao prednost od 0:1 i to zahvaljujući maloj dekoncentraciji obrambenih igrača Slavonije kada u 29. minuti nisu dobro reagirali u svom kaznenom prostoru.

U drugom dijelu do izražaja je došla bolja fizička pripremljenost gostiju pa se igra pretežno odvijala na polovici Slavonije.

Posebno se u drugom dijelu istakao napadač Dinama Filip Tomašković koji je ušao u igru na poluvremenu te u razmaku od 59. do 63. minute uspio postići tri pogotka.

SLAVONIJA - DINAMO 0:5 (0:1)

POŽEGA, Stadion ŠNK Slavonije, 25. 02. 2015., gledatelja 400, teren težak, mokar, sudac : Andrej Burilo (Osijek), pomoćnici : Bojan Zobenica (Vinkovci) i Dražen Pejić (Vukovar), delegat : Krunoslav Hoffer (Nova Gradiška)

STRIJELCI : 0:1 Pavlak (29), 0:2 Marin (52), 0:3 Tomašković (59), 0:4 Tomašković (61), 0:5 Tomašković (63)

SLAVONIJA - Karlo Mahaček, David Svoboda, Ivan Mautner, Marko Piščević, Kristijan Zapalac (od 58. Filip Lončar), Stjepan Štetić (od 54. Dinko Čuljak), Leo Bošnjak, Jakov Janček, Antun Smojvir (od 41. Bernard Skeledžić), Leon Pandžić (od 46. Ante Miličević), Robert Gurdon (od 57. Bruno Romić). Trener : Marko Vujnović

DINAMO - Dominik Kotarski, Pero Džidić (od 36. Filip Tomašković), David Čolina, Luka Jelenić, Luka Pavlak (od 60. Mateo Leš), Alen Dejanović 8od 46. Leon Šipoš), Juraj Ljubić (od 36. Jurica Pršir), Bartol Franjić, Josip Šutalo, Antonio Marin, Filip Mihaljević (od 55. Tomislav Đumlijan). Trener : Dean Klafurić

Pročitano 4036 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 26 Veljača 2015 13:57