Ponedjeljak, 16 Svi 2022 09:08

U 32. kolu 3. HNL - Istok nogometaši Slavonije osvojili sva 3 boda na gostovanju u Čepinu

ČEPIN - Gostovanje požeške Slavonije u Čepinu kod istoimenog domaćina bio je samo još  jedan od onih susreta koji se igra samo iz prestiža, da se na što bolji način i u što boljem raspoloženju zaključi sezona pa iznenađuje žustrina u kojoj je odigrana utakmica, četiri žuta za domaće, jedan više za goste plus izravni crveni za mladog Roka Anića u završnim minutama utakmice.

Čepin je rano došao do vodstva, zaslužan za njega je bio mladi Luka Žeravica, a da se na odmor ode u egalu pobrinuo se Matej Martinović. U nastavku rapsodija Slavonije, Dino Bognar je preselio prednost na stranu gostiju, a posao je dovršio Ivan Antunović s još dva gola za ukupnih 1:4.

– Na jednom jako teškom gostovanju početak utakmice pripao je domaćinu uz puno agresije u njihovoj igri što im je donijelo i vodstvo. Kada smo se prilagodili i uzvratili istim pristupom napravili smo preokreti, nadigrali domaćina i zasluženo pobijedili – riječi su Dalibora Bognara, trenera Slavonije.

Rezultati 32. kola :Čepin - Slavonija 1:4, Slavonac - Sloga 5:3, Zrinski - Marsonia 1:3, Graničar - Oriolik 3:1, NAŠK - Vukovar 1991 0:3, Slavija - Đakovo Croatia 0:0, Bedem - Darda 3:0, Kutjevo - Omladinac 3:0. Posljednja utakmica 32. kola Vuteks Sloga - Belišće odigrat će se u utorak, 17. 05. u 17,30 sati.

Utakmice 33. i 34. kola igrat će se u isto vrijeme. U pretposljednjem, 33. kolu, u subotu, 21. 05. 2022. u 17,30 sati sastaju se Slavonija - Vuteks Sloga, Slavija - Slavonac, Đakovo Croatia - Čepin, Belišće - Kutjevo, Omladinac - Bedem, Darda - NAŠK, Vukovar 1991 - Graničar, Oriolik - Zrinski i Marsonia - Sloga.

Utakmice posljednjeg, 34. kola igrat će se u subotu, 28. 05. 2022. u 18,00 sati. Sastaju se Kutjevo - Slavonija, Slavonac - Marsonia, Sloga - Oriolik, Zrinski - Vukovar 1991, Graničar - Darda, NAŠK - Omladinac, Bedem - Belišće, Vuteks Sloga - Đakovo Croatia i Čepin - Slavija.

Pročitano 460 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 16 Svi 2022 09:21