Subota, 28 Veljača 2015 01:00

ŠNK Slavonija osvojila bod u Belišću

BELIŠĆE - U prvom kolu proljetnog nastavka prvenstva 3. Hrvatske nogometne lige - Istok igrači ŠNK Slavonije odigrali su danas u Belišću protiv NK Belišća neodlučeno, 2:2.

Požežani su bili puno bolji protivnik tijekom cijele utakmice.

Igrači Slavonije nisu iskoristili četiri dobre prilke za pogodak (dvije Josip Martinović i dvije Aleksandar Darmopil), nesretno su primili prvi pogodak u 11. minuti, a potom je domaćin u 67. minuti poveo i sa 2:0.

Do sedamdesete minute bilo je 2:0, a u završnici utakmice "Plavi s Orljave" uspjeli su preko Josipa Martinovića (70.) i Mileta Pavelića (85.) postići dva pogotka i doći do zasluženog izjednačenja i jednog boda.

U sljedećem, 16. kolu, u subotu, 07. ožujka ŠNK Slavonija na Stadionu kraj Orljave dočekuje HNK Vukovar.

Pročitano 2191 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 02 Ožujak 2015 08:35