Četvrtak, 02 Lipanj 2022 08:53

Nogometaši Požege uvjerljivo svladali Papuk u 26. kolu Međužupanijske nogometne lige

POŽEGANogometaši Požege utakmicu posljednjeg, 26. kola Međužupanijske nogometne lige Slavonski Brod - Požega protiv Papuka (Velika) odigrali su jučer na svom igralištu. Požega se od ove sezone oprostila s uvjerljivom pobjedom rezultatom 5:0. Strijelci su bili Valentino Podobnik u 9., 65. i 88. minuti te Krunoslav Kahanek u 32. (kazneni udarac) i 54. minuti.

Požežani su trenutno na četvrtom mjestu na ljestvici sa 44 boda (14 pobjeda, 2 remija, 10 poraza), a prestići ih mogu Lipik 1925 i Hajduk ako ostvare pobjede u svojim susretima posljednjeg kola.

Veličani su pretposljednji, trinaesti sa 19 bodova (5 pobjeda, 4 remija, 17 poraza), a tu će ostati i kad se kompletira 26. kolo.

Ostale utakmice 26. kola igrat će se narednog vikenda. U subotu, 04. 06. 2022. u 18,15 sati sastaju se Lipik 1925 - Tomislav, a svi ostali susreti su na rasporedu su u nedjelju, 05. 06. 2022. u 18,15 sati. Sastaju se Dinamo - Svačić, Zadrugar - Jakšić, Sikirevci - Mladost, Slobodnica - Budainka Kolonija i Slavonac - Hajduk.

Pročitano 440 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 02 Lipanj 2022 09:03