Utorak, 15 Studeni 2022 09:26

Nogometašice Slavonije poražene u 1/8 finala Hrvatskog nogometnog kupa na gostovanju kod Donata u Zadru

ZADAR - Igračice ŽNK Slavonija su u nedjelju, 13. 11. 2022. gostovale u Zadru gdje su protiv domaćeg NK Donat odigrale utakmicu osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa za žene.

Mlade Požežanke uvjerljivo su poražene rezultatom 7:0 od domaće ekipe koja se natječe u SuperSport 1. HNLŽ. Već u prvom poluvremenu utakmica je bila riješena jer je Donat imao vodstvo od 6:0.

Zadranke su nakon 8 odigranih kola na pretposljednjem, 7. mjestu sa 4 boda (1 pobjeda, 1 remi, 6 poraza). Igračice ŽNK Slavonija su jesenski dio prvenstva 2. HNLŽ - skupine B završile na 5. mjestu od 8 ekipa, a osvojile su 7 bodova (1 pobjeda, 4 remija, 2 poraza).

Plasman u osminu finala kupa Slavonija je osigurala domaćom pobjedom nad Diljem (Vinkovci) u 1/16 finala rezultatom 1:0, a taj susret odigran je 04. rujna. Pobjednički pogodak postigla je Veronika Samaržija u 48. minuti.

Pročitano 374 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 17 Studeni 2022 14:39