Ponedjeljak, 31 Kolovoz 2015 02:00

Težak poraz Lipe u 1. kolu 2. ŽNL

POŽEGA - Ovog vikenda odigrane su sve utakmice 1. kola 2. Županijske nogometne lige.

Lipa (Stara Lipa) je teško poražena na gostovanju u Rajsavcu od domaćeg Dinama rezultatom  6:1.

Croatia (Donja Obrijež) je na gostovanju u Zagrađu kod Graničara slavila rezultatom 0:2.

U susretu koji je okarakteriziran kao derbi kola Kamen je na svom Igralištu Grot u Vetovu odigrao neodlučeno 2:2 s Dobrovcem.

Jedan od favorita za naslov prvaka Lipik 1925 je na svom terenu odigrao također 2:2 sa Sulkovcima koji su imali vodstvo od 0:2 pogocima Valentina Gazilja u 11. i Josipa Valente u 25. minuti. Bod Lipičanima donijeli su Ivor Podunavac u 39. i Goran Barišić u 52. minuti.

Hrvatski dragovoljac (Drenovac) je pobjedom od 1:2 osvojio sva tri boda na gostovanju u Čaglinu kod Omladinca.

Na prvom mjestu je Dinamo sa 3 boda koliko imaju i drugoplasirana Croatia te trećeplasirani Hrvatski dragovoljac.

Od 4. do 7. mjesta su smješteni Dobrovac, Lipik 1925, Kamen i Sulkovci sa 1 bodom.

Od 8. do 10. mjesta su Omladinac, Graničar i Lipa koji još nemaju niti boda.

U sljedećem, 2. kolu koje se igra u nedjelju, 06. rujna s početkom u 17,00 sati sastaju se Croatia - Sulkovci, Lipa - Lipik 1925, Hrvatski dragovoljac - Dinamo, Dobrovac - Omladinac i Graničar - Kamen.