Srijeda, 08 Listopad 2014 02:00

Kadeti ŠNK Slavonija osvojili kup NS PSŽ

POŽEGA - Na Stadionu kraj Orljave danas je odigrana finalna utakmica kupa Nogometnog saveza Požeško - slavonske županije za kategoriju kadeta. U finalu su se sastali ŠNK Slavonija (Požega) i NK Slavija (Pleternica). Pobjeda je pripala Požežanima rezultatom 3:1. Slaviju je u vodstvo doveo Ivan Vidmar pogotkom u 29. minuti. Izjednačio je David Lojber u 32. minuti a Renato Nović je donio Slavoniji vodstvo u 41. minuti. S rezultatom 2:1 se otišlo na odmor. U 68. minuti Ivan Grgić je pogotkom za 3:1 potvrdio pobjedu momčadi trenera Krešimira Brkića. Slavonija je osvajanjem županijskog kupa stekla pravo daljnjeg sudjelovanja u hrvatskom nogometnom kupu.

SLAVONIJA  - SLAVIJA 3:1 (2:1)

POŽEGA, Stadion ŠNK Slavonija, 08. 10. 2014., sudac : Oliver Zec, pomoćnici : Marko Abramović i Stjepan Čuljak, delegat : Igor Mihalj

STRIJELCI : 0:1 Vidmar (29), 1:1 Lojber (32), 2:1 Nović (41), 3:1 Grgić (68)

SLAVONIJA - Pranjić, Tomić, Kelebuda (od 41. Puntarić), A. Renka (od 74. Japarić), Grgić, Smojvir, Banić (od 10. Majetić), Zrnčić (od 58. Markanjević), Lojber (od 72. Matić), Karačić, Nović, trener : Krešimir Brkić

SLAVIJA - Bošnjak, T. Martinović, Pavić, Soldo (od 70. Knezović), Kozar (od 68. K. Renka), Marjanović, Hruškar (od 41. Keć), Vuksan (od 64. M. Martinović), Terzić, Bognar, Vidmar, trener : Darko Čengić

Pročitano 2578 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 09 Listopad 2014 10:01