Ponedjeljak, 14 Rujan 2015 02:00

Croatia sama na vrhu 1. ŽNL

POŽEGA - U nedjelju, 13. rujna odigrano je pet utakmica 3. kola 1. Županijske nogometne lige.

U gradskom derbiju Croatia (Mihaljevci) je uvjerljivo svladala Požegu na njenom terenu rezultatom 1:4. Već u prvih 10 minuta rezultat je bio 0:2 za goste, a pogotkom u 12. minuti za 0:3 utakmica je bila odlučena. Pogotke za Croatiu postigli su Krunoslav Kahanek (2), Dražen Bradić i Josip Jurišić. Počasni pogodak za Požegu postigao je Ivan Andrijević.

Dinamo (Vidovci) je osvojio bod na teškom gostovanju u Trenkovu kod Sloge. Utakmica je završila bez pogodaka rezultatom 0:0.

Kaptol je poražen i u trećem susretu ove jeseni. Nakon poraza na gostovanjima u Trenkovu i Mihaljevcima sada su poraženi na svom terenu od Kutjeva rezultatom 1:3.

Jakšić je došao do sva tri boda na teškom gostovanju u Gradcu gdje su pobijedili domaći Slaven rezultatom 0:2 pogocima Mateja Sračića i Marka Marjanovića.

U Velikoj su domaći Papuk i Mladost (Pavlovci) odigrali 2:2. Pogotke za Veličane postigli su Dalibor Banović i Marijan Solić. Za goste oba pogotka postigao je Andrija Lucović.

Jedna utakmica odigrana je u subotu, 12. rujna. U noćnoj utakmici pod reflektorima BSK Buk je u Kuzmici s minimalnih 0:1 svladao domaće Tim osvježenje.

U vodstvu je s maksimalnih 9 bodova Croatia. Na drugom mjestu je Sloga sa 7 bodova.

Od 3. do 5. mjesta su klubovi sa po 6 bodova, Tim osvježenje, Kutjevo i BSK Buk.

Na 6. i 7. mjestu su Mladost i Jakšić sa 4 boda.

Požega na osmom i Slaven na devetom mjestu imaju 3 boda.