Ponedjeljak, 14 Rujan 2015 02:00

Slavonija poražena od Belišća

POŽEGA - Nogometaši Slavonije poraženi su u subotu, 12. rujna na svom Stadionu od Belišća u sklopu 5. kola 3. Hrvatske nogometne lige Istok.

Iako je Slavonija pogotkom Mateja Ivanovića imala vodstvo od 1:0 u prvom dijelu utakmice gosti su u nastavku uspjeli doći do potpunog preokreta i sva tri boda.

U 76. minuti izjednačio je Ivan Jakovljević iskoristivši grešku domaće obrane.

Minutu poslije gostima je isključen jedan igrač pa su domaći igrači imali 13 minuta igrača više i priliku da postignu pogodak za pobjedu.

U sudačkoj nadoknadi gosti su iz kontranapada preko Marina Pilja postigli pogodak za konačnih 1:2 i osvojili sva tri boda.

Slavonija je unatoč porazu ostala jedanaesta na ljestvici sa 6 bodova.

U sljedećem, 6. kolu Požežani gostuju kod petoplasirane momčadi Đakovo Croatie koja ima 10 bodova.

SLAVONIJA - BELIŠĆE 1:2 (1:0)

POŽEGA, Stadion ŠNK Slavonija, gledatelja 200, sudac : Petrović (Čazma)

STRIJELCI : 1:0 Ivanović (24), 1:1 Jakovljević (76), 1:2 Pilj (90)

SLAVONIJA - Vasić, Ja. Neruda, Tomić, Jurić, Plešić (od 64. Nović), Darmopil, Žiška, Ivanović, Jakešević, Grbeš, Podobnik. Trener : Marijan Bakula

BELIŠĆE - Petrović, Nemec (od 90. Milić), Grgić, Lacković (od 46. Skenderović), Žaja, Ratković, Pilj, Pohižek, Grafina, Jakovljević, Janžek (od 75. Šestanj). Trener : Dušan Vurdelja

Crveni karton : Grafina (77)

Pročitano 1594 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 14 Rujan 2015 09:23