Nedjelja, 20 Rujan 2015 02:00

4. kolo 1. ŽNL : Nova pobjeda Croatie, remiji Dinama i Požege

POŽEGA- Ovog vikenda odigrano je 4. kolo 1. Županijske nogometne lige. Dvije utakmice odigrane su u subotu, a četiri u nedjelju.

U subotu je Požega na svom terenu odigrala 0:0 protiv Papuka (Velika) dok su Jakšić i Sloga (Trenkovo) odigrali 1:1 u Jakšiću. Sloga je povela na samom početku utakmice pogotkom Mirka Pilića u 3, minuti, a Jakšiću je izjednačenje i bod donio mladi napadač Marko Marić pogotkom u 76. minuti.

Ostale utakmice odigrane su u nedjeljnom terminu.

Croatia je na svom igralištu Grabovac u Mihaljevcima ostvarila minimalnu pobjedu rezultatom 1:0 protiv Kutjeva. Pogodak odluke postigao je veznjak Josip Jurišić. Tako su igrači trenera Željka Mitrovića nastavili sa svojim pobjedničkim nizom u kojem imaju 4 pobjede iz 4 utakmice i maksimalnih 12 bodova te su uvjerljivo vodeći na ljestvici i trenutno su najugodnije iznenađenje na početku nove sezone 1. ŽNL.

„Derbi začelja“ u Vidovcima između dvije posljednje plasirane ekipe Dinama i Kaptola završio je podjelom bodova rezultatom 1:1. Tako ova dva kluba još nemaju pobjedu u ovom prvenstvu. Dinamo ima dva boda, a Kaptol jedan. Kako je riječ o dvije odlične momčadi treba očekivati njihov proboj u gornji dio ljestvice do kraja jesenskog dijela prvenstva.

Lokalni derbi u Buku između domaćeg BSK Buka i Slavena (Gradac) završio je miroljubivo, 0:0.

Najveće iznenađenje ovog kola svakako je uvjerljivi poraz Tim osvježenja (Kuzmica) u Pavlovcima. Igrači domaće Mladosti slavili su rezultatom 6:2.

Nakon četiri odigrana kola u vodstvu je Croatia sa 12 bodova. Druga je Sloga sa 8 bodova.

Mladost na trećem i BSK Buk na četvrtom mjestu imaju po 7 bodova.

Tim osvježenje na petom i Kutjevo na šestom mjestu imaju 6 bodova.

Jakšić je sedmi sa 5 bodova.

Osma je Požega sa 4 boda koliko ima i deveti Slaven.

Papuk je deseti sa 3 boda. Dinamo ima 2 boda na jedanaestom mjestu dok je posljednji, dvanesti i dalje Kaptol koji ima 1 bod.

U sljedećem, 5. kolu koje se igra u nedjelju, 27. rujna s početkom u 16,00 sati sastaju se Papuk – Croatia, Kutjevo – Dinamo, Slaven – Mladost, Sloga – BSK Buk, Kaptol – Jakšić.

Tim osvježenje i Požega svoju utakmicu odigrat će u petak, 25. 09. u 19,00 sati u Kuzmici.

Pročitano 2271 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 22 Rujan 2015 12:48