Nedjelja, 20 Rujan 2015 02:00

Slavonija osvojila bod u Đakovu

ĐAKOVO - Nogometaši Slavonije osvojili su bod na gostovanju u Đakovu kod HNK Đakovo Croatie u utakmici 6. kola 3. Hrvatske nogometne lige Istok.

Utakmica je završila rezultatom 2:2.

Domaći nogometaši poveli su u 35. minuti, a izjednačio Plavima s Orljave donio je mladi napadač Marko Grbeš u 48. minuti.

Đakovčani su ponovno poveli u 67. minuti, a zasluženi bod Požežanima donio je juniorac Marko Karačić pogotkom u 83. minuti.

Nakon dva poraza od Bjelovara i Belišća ovaj bod sa teškog gostovanja će požeškim nogometašima dobro doći da podignu samopouzdanje u nastavku prvenstva.

Slavonija je trenutno na  11. mjestu sa 7 osvojenih bodova.

U sljedećem, 7. kolu u Požegi gostuje Međimurje. Utakmica se igra na Stadionu kraj Orljave u subotu, 26. rujna s početkom u 16,00 sati.

ĐAKOVO CROATIA - SLAVONIJA 2:2 (1:0)

ĐAKOVO, Gradski stadion, gledatelja 100, sudac : Mario Lončar (Čačinci)

STRIJELCI : 1:0 Damjanović (34), 1:1 Grbeš (48), 2:1 Nikolić (66), 2:2 Karačić (83)

ĐAKOVO CROATIA - Begović, Novoselić, Mišić (od 78. Križanović), Abramović (od 64. Barišić), Šimičić, Nikolić, Damjanović, Bešlić, Penava (od 65. Totić), Topolovec, Galičić. Trener : Antun Labak

SLAVONIJA - Vasić, Tomić, Jurić, Plešić (od 59. Karačić), Darmopil, Včelik, Žiška, Ivanović (od 85. Franjić), Jakešević, Podobnik, Tomić (od 25. Grbeš). Trener : Marijan Bakula

Pročitano 1935 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 21 Rujan 2015 09:21