Utorak, 17 Studeni 2020 08:31

Vallisice nakon pet setova svladale Lingu (Osijek) u gostima u 5. kolu 1. B HOL - Istok

OSIJEK - U Nastavno-športskoj dvorani Gradski vrt u nedjelju, 15. studenog 2020. odigrana je utakmica 5. kola 1. B Hrvatske odbojkaške lige - Istok između OK Linga i ŽOK Vallis Aurea.

Nakon što su domaće igračice povele 2:0 u setovima, Vallisice su odigrale odlično nastavak susreta i osvojile sljedeće tri seta i pobijedile rezultatom 2:3 (25:22, 25:18, 11:25, 15:25, 11:15).

Utakmica je trajala čak 109 minuta, a na kraju Požežanke su došle do 2 boda dok se Osječanke moraju zadovoljiti jednim bodom iz ovog susreta.

Požeške odbojkašice su trenutno na 4. mjestu od 9 ekipa i imaju 6 bodova (2 pobjede, 2 poraza), a u narednom, 6. kolu dočekuju ŽOK Ferivi Višnjevac. Ta utakmica će se igrati u nedjelju, 22. 11. 2020. s početkom u 17,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Druga ekipa Vallisica je bila slobodna proteklog vikenda, a svoj susret 6. kola 3. Hrvatske odbojkaške lige - Istok protiv OK Osijek Jug II odigrat će također u nedjelju od 15,30 sati.

Pročitano 1118 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 17 Studeni 2020 08:52