Nedjelja, 31 Listopad 2021 10:22

Igračice ŽOK Vallis Aurea poražene od Belišća u 4. kolu 1. B Hrvatske odbojkaške lige - Istok

POŽEGA - Igračice Ženskog odbojkaškog kluba Vallis Aurea poražene su jučer u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc od OK Belišće u susretu 4. kola 1. B Hrvatske odbojkaške lige - Istok. Rezultat je nakon 83 minute igre bio 0:3 (21:25,24:26,19:25) u setovima za gošće.

Požeške odbojkašice u tri odigrana susreta imaju 3 poraza (Vinkovci, Valpovka, Belišće) i još nisu osvojile niti jedan set, a domaća utakmica 2. kola s Našicama im je odgođena. Vallisice su trenutno na pretposljednjem, 11. mjestu. U 5. kolu Vallisice idu u goste u Osijek kod OK Linga (06. 11.), a nakon toga u Požegu dolazi OK Đakovo (13. 11.)

U istočnoj skupini 1. B lige se ove sezone natječe 12 klubova. Prvi dio sezone završava 18. prosinca 2021. dok drugi dio kreće 05. veljače 2022, a sezona bi trebala završiti 16. travnja 2022. utakmicama posljednjeg, 22. kola.

Pročitano 432 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 01 Studeni 2021 07:56