Petak, 11 Ožujak 2022 12:01

Igrači ŠSD Sokol (OŠ Dobriše Cesarića) prvi u odbojci na županijskom prvenstvu osnovnih škola

POŽEGA - U Sportskoj dvorani Osnovne škole Dobriše Cesarića u srijedu, 09. 03. 2022. je održano županijsko natjecanje u odbojci za učenike osnovnih škola u organizaciji Školskog sportskog saveza Požeško - slavonske županije.

Nastupilo je 5 ekipa, a prvo mjesto osvojila je ekipa ŠSD Sokol (OŠ Dobriše Cesarića) čiji su igrači u finalu rezultatom 2:1 (24:26, 25:20, 15:11) svladali ŠSD Kune (OŠ. Stjepana Radića Čaglin).

Treće mjesto osvojila je ekipa ŠSD Sloga (OŠ Julija Kempfa, Požega), četvrto je ŠSD Emanuel (Katolička OŠ Požega), a peto je ŠSD Velika (OŠ Ivana Gorana Kovačića Velika).

Za ŠSD Sokol prvo mjesto osvojili su Luka Fuček, Fran Soukup, Lovro Pavlović, Luka Budimir, Dominik Ivančević, Luka Gugić, Mateo Marčetić, Dominik Mesić i Matej Maglica. a vodio ih je profesor Goran Njavro.

Učenici OŠ Dobriše Cesarića predstavljat će Požeško - slavonsku županiju na daljnjem natjecanju Hrvatskog školskog sportskog saveza.

Pročitano 994 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 11 Ožujak 2022 19:51